Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 28
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:01, Czwartek, 22 lipca 2021. Imieniny: Marii, Magdaleny. Słońce wstało dziś o 04:41. Świecić będzie 16 godzin i 22 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:53 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:04. Ciemna noc zapadnie o 23:07, ale gwiazd można wypatrywać od 21:52.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 15
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

Znowu miałam dziwny sen - taki trochę a'la Falloutowy - że musiałam zgarnąć rodziców, jakieś dzieciaki i kogoś jeszcze do schronu, zanim jebnie atomówka xD A jak już zamknęłam wszystko to ktoś z zewnątrz próbował się dostać i walił w drzwi ( _
@omi-omi: @slabehaslo: Ja pierdziu ale januszex XD Firma posiadająca 9 filli w Polsce, 10kk kapitału a oni na początek oferują 2,8k brutto + 5% premii za utarg firmy (po 6 miesiącach +10% do podstawy i premia 9%), ale tak 24 miesiące spłacam szkolenie za 8k (jak sie zwolnie to oczywisacie bule za nie odpowiednio tyle ile zostało mi do spłacenia) + 24 miesiace zakazu pracy jako logistyk po zwolnieniu się