Wpis z mikrobloga

@PeterGosling: Mnie uczono że Olimpiada to okres pomiędzy Igrzyskami i z tego co wiem sami lekkoatleci też mocno na to zwracają uwagę więc nawet z uwagi na to i z szacunku do sportowców będę rozróżniać oba :)
  • Odpowiedz
@PeterGosling: Mnie uczono że Olimpiada to okres pomiędzy Igrzyskami i z tego co wiem sami lekkoatleci też mocno na to zwracają uwagę więc nawet z uwagi na to i z szacunku do sportowców będę rozróżniać oba :)


@ChadMessiah: język ewoluuuje, czepianie się takich rzeczy świadczy raczej o byciu aroganckim bucem który coś tam kiedyś przeczytał i się mądrzy
  • Odpowiedz
@knur3000: @LuckyStrike: Jestem bucem i narcyzem, zajebiście mi z tym :D Ja tylko napisałem jak mnie uczono a teraz wszyscy z mordą, że to ja jestem jebnięty xd Dobra ok, sory #!$%@?, że się próbowałem odezwać XD Mówmy najlepiej SPORT, będzie łatwiej, Go sports!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@matiJ: Nie przeklejaj tych bredni. Uwielbiam jak się wypowiadają osoby, które nie mają o czymś pojęcia. Oczywiście na sadolu był to mega popularny komentarz a i tu dostajesz dużo plusów bo ludzie łykają wszystko co brzmi mądrze.

Prawda jest zupełnie inna - oni mieli prawo wystąpić na tej imprezie bo spełnili wymagane minimum B. Mogli dzięki temu wystartować w sztafecie a błędem kardynalnym PZP była próba wystawienia ich na obstawienie
  • Odpowiedz
@matiJ: no właśnie ja też poczytałem o tej aferze, czytałem wypowiedź prezesa i generalnie nie rozumiem tego oburzenia. Byli za słabi, żeby się dostać, próbowano ich wepchnąć inną drogą i to by się udało, gdyby zwiazek nie chciał "za dobrze" i nie próbował wepchnąć szerszego grona. Czyli dobra intencja zwiazku + problemy z komunikacją z tą światową federacją.
No a w mediach narracja jakby ktoś zabierał komuś coś co ktoś
  • Odpowiedz