Wpis z mikrobloga

@Kinkaa: To tak nie działa. Kadry narodowe w związkach są tylko małym wycinkiem pracy związków. Procedura jest jasna, PKOL zajmuje się igrzyskami olimpijskimi i związek nie ma nic do tego. W tym wypadku związek zapewnia co najwyzej stroje i ubezpieczenie dla kadry
  • Odpowiedz
@Kinkaa: Raczej z żadnym sportem nie byłoby Ci po drodze, w sporcie potrzebna jest dyscyplina a Ty podważasz procedury bo tak usłyszałaś w telewizji :)
  • Odpowiedz
@jbagiet: XD Grubo, może i dobrze ze uważasz, ze związek nie poświęca uwagi kadrze, byłoby więcej takich przypadków jak w pływaniu albo i gorszych
  • Odpowiedz
@Kinkaa: Daj już sobie spokój, nie masz pojęcia o czym piszesz. Dla mnie to jak rozmowa ze ślepym o kolorach, niby śmiesznie, ale jednak cringe jak ktoś chce udowodnić że zna się lepiej na czymś na czym wcale się nie zna
  • Odpowiedz
@jbagiet Miłego dnia, mam nadzieje, ze innych ludzi tak szybko nie osądzasz jak mnie - bo ze sportem jest mi bardzo nie po drodze, tylko rekord polski i ciągła praca na rzecz sportu
  • Odpowiedz
@Kinkaa: Nie uważam, tak po prostu jest. Z faktami się ciężko dyskutuje. Ten rekord polski zdobyty chyba kategorii 'nie wiem ale się wypowiem". Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@jbagiet: Jeśli by tak było, w lekkiej sporo zawodników by na igrzyskach się nie znalazło. Tak samo z drugiej strony, może pływacy nie musieliby wracać.
Ajj, z wiedzy o konkurencjach sportowych tez cienko ;)
  • Odpowiedz