Wpis z mikrobloga

@Pally: żyję, żyję, siedzę sobie we Wrocławiu, dostałem cynka na discordzie, że zostałem wywołany do odpowiedzi na mirko, więc tutaj zajrzałem xD grało się na RPPL, było to kawał czasu temu, ale pamiętam wszystko i wszystkich, generalnie od upadku RPPL do niedawna (jakoś 2018) aktywnie pocinałem sobie na elesce (po 2018 już tylko prowadziłem ten serwer, latka zleciały, zajawka się skończyła, społeczność też zrobiła się dużo bardziej toksyczna i mało przyjemna
@akro81: no jak to mowią don't cry because it's over, smile because it happened. Od czasu do czasu nostalgicznie myślę sobie o rpplu, ile ludzi się poznało i jakie akcje się odwalało ( czasu spędzonego w AJ nawet nie zliczę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i nawet mnie korci żeby dzisiaj spróbować ale jednak wiem że to nie będzie to samo. Czasy się zmieniły, i co ważniejsze
@Pally: Ja tam pykałem na serwerkach gdzie jeździło się po torach przeważnie infernusem i były pętle, a na końcu toru można było zebrać helikopter i strzelać do innych uczestników wyścigów. Najtrudniej było wymasterować sterowanie samochodem w locie i jazdę po ścianach. Fajne były też tryby z destuction derby oraz serwery typu cs 1.6 gdzie latało się po mapach i strzelało pomiędzy dwoma teamami. Grałem właściwie na jednym serwerze RP dosyć długo