Wpis z mikrobloga

@NuklearnySzpadel: Niestety nie xD A przynajmniej nie wbiło mi się w pamięć jak paru innych z którymi się odwalało xD a MI$IEK Panu mówi coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet raz wystąpiłem w filmie promocyjnym xD
  • Odpowiedz
@Pally: coś kojarzę, ale bez większych zażyłości. Być może graliśmy w różnych latach. Ja chyba dołączyłem jakoś na dwa lata przed zamknięciem i byłem do końca. Nawet moderatorem zostałem, a wcześniej nauczycielem RP ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobrze kojarzę, że adminami byli Xavi, Matt i JoneK?
  • Odpowiedz
@NuklearnySzpadel: No ja tak od 2010 chyba aż do samego końca, ale długo siedziałem na banicji, którą dostałem od mojego ulubionego admina Droxiena ( albo Droxa już nie pamiętam ) xD
  • Odpowiedz
@Pally: Droxien spoko był xD CiasteK’ z filmu też znałem - James Attriziola czy coś w tym kierunku. Chyba został nawet burmistrzem gdy zaczynałem grę. Miałem do niego wezwanie jeszcze jako DoHaHS (później zmieniłem na ASGH xD), dostałem nagrodę IC za którą kupiłem domek na wzgórzu przy Dillimore ʕʔ
  • Odpowiedz
@NuklearnySzpadel: CiasteK był moim szefem jak w urzędzie pracowałem, raz mnie i innego gościa wezwał i kazał podać liczbę od 1-10, podałem 9 gość chyba 3 i tyle tysięcy premii dostaliśmy xD Aaa w dohahs też się robiło, byłem pilotem śmigłowca xD Ogólnie byłem tam człowiekiem orkiestrą bo przez tyle prac się tam przewinąłem że masakra xD Jeszcze pamiętam GMa sengę, dobry ziomeczek był z niego ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Pally: pamiętam też, jak kilka miesięcy przed zamknięciem serwera dostałem wiadomość od Matta i Jonka, że są dumni z mojego liderowania szpitalem i że na koniec RPPL ASGH wróciło do czasów świetności. Pamiętam też jak tinek’ wgrywał mi interior… Kuuurła, ale mi wspomnienia przywołałeś!
  • Odpowiedz