Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pally: ale się stary poczułem, pamiętam jak z 11 lat temu próbowałem się dostać na tzw eleske, ale za żadne skarby nie potrafiłem napisać biografii postaci to wybłagałem kuzyna żeby mi napisał xD
  • Odpowiedz
@Pally: Pamięta ktoś taki twór RP jak miasto życia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ile ja na to czasu poświęciłem...
Później przeszedłem na taki server (chyba HRP) którego początkowo akcja toczyła się na jednej ze wsi, a później, po katastrofie spowodowanej pęknieciem tamy, była ewakuacja i przenosiny do San Fierro.
Piękne to były czasy :D
  • Odpowiedz
@czarny_pisak: ja pamiętam.

@Pally: Grałem na plerpie, miasto życia, mruczniku, ls-rp.net, ls-rp.com, net4game, devgaming (jeszcze od san fierro), harveście i w ogóle, geez, nie wiem czy nie na przełomie 2007/2008 zaczynałem. Future i gang purpsów, jakiś gościu starający się okrągły rok na to, żeby zostać wanna-be. Piękne czasy. Podjarka, jak ktoś dodał w programie bandanę do skina, a dziś składają całe (ludzie z gangu 18st idlewood family i
  • Odpowiedz
@Pally: najlepsze to było CrazyBob Cops n Robbers ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i w moim serduszku AboveUltimate Hydra Blast! 8 lat siedzialem w społeczności AU, tyle zagranicznych znajomości. Dzięki SAMP moja znajomość eng najbardziej się rozwinęła. Nawet kurła kuzyn ameba językowa dzięki samp ogarnął podstawy eng zeby z hindusami ogarniać odbijanie terenów xD
  • Odpowiedz