Wpis z mikrobloga

chciałbym już umrzeć, autentycznie chciałbym tak po prostu zasnąć i się nie obudzić - bez bólu czy świadomości, po prostu był i już go nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)

nie można bardziej ode mnie przegrywać w życiu, a to wszystko tylko i wyłącznie z mojej winy, tego że jestem #!$%@? i jestem po prostu brzydki. CHADy mają normalne życie, będą żyli po 200lat, przegryw będzie żył max 34lata bo będzie go zżerał nowotwór który wytworzył się pod wpływem złej diety i niewyobrażalnej skali przewlekłego stresu.

Dajcie dla mnie litość i mnie dobijcie, autentycznie na tej planecie jestem pierwszy do odstrzału (,)

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow
  • 10
@smutny_login: Grunt to nie patrzeć w lustro i odizolować się od normictwa. Jeżeli to drugie ci się uda to można sobie spokojnie wegetować. Ja tak sobie właśnie wegetuję - ale mam wielkiego farta, bo mam pracę zdalną. Kontakty z normictwem tylko przez audio. Kamerka raz od święta.

Jeżeli jesteś w stanie sobie coś takiego ogarnąć, brzydka morda przestaje być istotna. Ja mam niestety inne problemy (ze zdrowiem), które mnie tłamszą, ale