Wpis z mikrobloga

Cieszy mnie ten jazgot części neuropy - nie tyle jazgot przeciwko Czarnkowi (bo Konfa też go nie chce, tylko z innych pobudek - miernota, pasożyt publicznych pieniędzy, nie dba o Polską naukę i za jego kadencji nauka robi największy regres), ale przeciwko Konfie (zwłaszcza że Konfa nawet jakby zagłosowała za odwołaniem Czarnka to by gó*no zmieniło bo Pawłowska z Kukizem zagłosowali za Czarnkiem co jest w ogóle hipokryzją) bo to pokazuje że neuropa nie tyle nienawidzi PISu, co Konfy i byłaby gotowa siebie poświęcić za "WIELKIE ZWYCIENNSSTTFFOO" z Konfederacją xD

Wiecie co ? My sobie we wrześniu zobaczymy jak KO, Lewica, PSL i Hołownia będą głosowali za lockdownem, za przymusem szczepień (niezgodny z Konstytucją), za zamykaniem firm i przedsiębiorstw i wtedy zobaczymy kto będzie się śmiał - ten się będzie śmiał kto się będzie śmiał ostatni i kto tu jest kim
Pozdrowienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A i bez odbioru
#konfederacja #polityka
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aik32fr45yd: i zobacz jak jedenastu posłów od których nic nie zależy, może wywoływać spazmy, drgawki i pianę z pyska - obojetnie co zrobią albo nie zrobią. :)

Neuropa za każdym razem pokazuje, że jednak nie są tak mało istotni w sejmie jakby się wydawało - i trzeba ich wspierać jak tylko można w takim razie.
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd: to nadal nie tłumaczy dlaczego nie pokazali swojego sprzeciwu wobec złego ministra i nie zagłosowali za jego odwołaniem. Wobec ministra, który tak jak nikt inny, zniechęci młodzież do wartości konserwatywnych. A przecież konfederacja bardzo mocno opiera się właśnie na takich wyborach. Tłumaczenie, że głosowanie nic by nie zmieniło jest słabe, bo chodzi przecież o pokazanie swojego zdania i poglądów, więc zarzuty o wstrzymanie się od głosu mogą być zasadne
  • Odpowiedz
@2mack:

A przecież konfederacja bardzo mocno opiera się właśnie na takich wyborach

To tym bardziej nie może zagłosować przeciwko Czarnkowi w takiej sytuacji gdy nie powoduje to nic. Bo gdyby powodowało to poważne konsekwencje że od głosów Konfy by zależał los tej miernoty pisowskiej, to by pewnie się zastanowili i ktoś zagłosowałby przeciwko. Bo PISiory już odpowiednio nastroją ten elektorat, a mają konfederaci kolejnego wroga w postaci Bąkiewicza, który generuje też jakichś elektorat konserw i tyle
I nie - to nie jest elektorat niezdecydowany w dużej większości
Komuś wydaje się że Konfa ma do czynienia tylko z PISem o elektorat
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd: wyltumacz mi po co się wstrzymywali, skoro teraz jest tłumaczenie, że wstrzymanie się to jak sprzeciw. Jak głosowanie przeciw nic nie zmienia to wstrzymanie się nie zmienia nic jeszcze bardziej i jest jeszcze bardziej bez sensu. Pomijam to, że głosowanie przeciw byłoby sygnałem do tej młodzieży i studentów, którzy nie lubią Czarnka i byłoby korzystne dla Konfederacji i poszerzania ich bazy wyborców o młodych ludzi
  • Odpowiedz
@2mack: Nie byłoby korzystne z prozaicznie prostego powodu. Młodzieży świadomej konserwatywnie jest naprawdę niewiele. Ta niewielka część głosuje na Konfę, a reszta albo na PISiory a reszta na lewicowo - centrowe partie (KO, Lewica, Hołownia teraz dołączył).
Żeby przekonać tych co głosują na PISiorów - nie przekonasz ich nijak jakby zagłosowali przeciwko Czarnkowi bo dla PISowca to już jest koniec

Czy młodzież konserwatywna jest świadoma tego że może być partia wolnorynkowa i jednocześnie narodowa ? - Nie

Młodzież ma od lat wpojony bardzo duży błąd postrzegawczy - że narodowcy i wolnorynkowcy w jednej partii to nie do zrobienia, to się nie klei i to nie jest
  • Odpowiedz
ędą głosowali za lockdownem, za przymusem szczepień (niezgodny z Konstytucją)


@Aik32fr45yd: W dupie mam ten cały lockdown, szczepienia i całą wirusową szopkę, serio, #!$%@? mnie już to obchodzi, obojętne mi całkowicie, czy antyszczepionkowców będą zamykać w więzieniu, czy i jakie restrykcje będą itp.
Muszę tylko na wykopie poblokować tagi, żeby niepotrzebnie mi to syfu nie robiło.
Natomiast nie zagłosowanie przeciwko Czarnkowi, to hańba i wstyd ale niedługo jest dużo ważniejsze
  • Odpowiedz
Czy młodzież konserwatywna jest świadoma tego że może być partia wolnorynkowa i jednocześnie narodowa ? - Nie


@Aik32fr45yd: może dobrze - później powstają takie potworki polityczne ukrywające swoje poglądy w danych sprawach lub bojące się o utratę zmieszanego elektoratu. Komiczne. Unikanie głosowania robi się patologiczne.
  • Odpowiedz