Wpis z mikrobloga

@Lune: Dzięki za wrzutkę, wyjaśniłem sobie sytuację kiedy to włączyłem mecz w 9 minucie, patrzę - Legia prowadzi już 1:0. Mówię sobie "O, dobry początek, nie spodziewałem się", tym bardziej, że nie pokazywali powtórki, więc pomyślałem że musieli strzelić już jakiś czas temu, pewnie w pierwszych 5 minutach meczu. A potem widzę pokazują Kapustkę jak idzie boczną linią boiska w meczowym trykocie i tutaj złapałem "WTF, chłop coś mega #!$%@?ł i
Cala sila skoczyl na pięty. No madry to on nie jest


@maczeta31: no i co z tego ze na pięty????? Mogłby skoczyć nawet na dyńke na murawie i nie powinno sie nic stac zdrowemu mezczyznie, co ty skaczesz wysoko i jak wylądujesz na pięty to jesteś obolały!? Nogi ci chrupią? Ludzie są przystosowani do biegania i skakania, a gościu któremu coś sie dzieje od byle dynamiczniejszego skoku to nadaje sie co
@hanyska2: I jak się miewasz? Ja miałem rekonstrukcje ACL i zszywane łękotki w sierpniu zeszłego roku. Do tej pory odczuwam dyskomfort. Ale przez zszywane łękotki 6 tygodni leżałem... Masakra
@woligater123: chyba nie wiesz co mówisz, jak dochodzą do tego emocje gdy jesteś w euforii lub wściekły to organizm nie kalkuluje tylko wykonuje ruch z całą siłą, a przy złym ułożeniu ciała/drobnych wadach to tak się kończy. I to właśnie tutaj było, poskacz sobie z całą siłą na pięty w ten sposób, albo znajdź jakiegoś kretyna, który łatwo łapie kontuzje kolana i niech tak zrobi i dziw się dalej w gipsie,
@Keliopis aktualnie 4 tydzień. Wyprost cały, zgiecie niecale 90". Na razie nic nie boli, noga z rana jak beton ale idzie wszystko do przodu. Za 2 tygodnie w poniedziałek mam zacząć chodzić a w piątek już chodzić bez kul i ortezy. Także jestem dobrej myśli. Czekam na 120" żeby zacząć jeździć na rowerku :D
chyba nie wiesz co mówisz, jak dochodzą do tego emocje gdy jesteś w euforii lub wściekły to organizm nie kalkuluje tylko wykonuje ruch z całą siłą, a przy złym ułożeniu ciała/drobnych wadach to tak się kończy. I to właśnie tutaj było, poskacz sobie z całą siłą na pięty w ten sposób, albo znajdź jakiegoś kretyna, który łatwo łapie kontuzje kolana i niech tak zrobi i dziw się dalej w gipsie, jak do