Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kaamil88: też ostatnio byłem pierwszy raz. Mam nawet bardzo podobny namiot, ale pompowane boki zamiast rurek i przyciemnianą sypialnią co jest mega spoko. Plusem biwakowania jest to, że można rozbić się przy samym jeziorze :))

@bezsensutenwykop: też mam z tym zaciemnieniem, a co do pompowanego to po pierwszym rozkładaniu mocno żałuję, że wolałem oszczędzić. Aczkolwiek różnica w cenie przy tym modelu 1199 zł vs 2599 zł mnie trochę usprawiedliwia.
@Kaamil88 pod namiot to się w wieku naście lat jeździło, no może max 20, zawsze w mieszanym towarzystwie i nigdy nie było wiadomo kto z kim śpi. Acz kojarzę , że z dzieciakami też byliśmy nad morzem pod namiotem dla nich to była frajda. Jednak z wiekiem człowiek robi się wygodnicki i uciekające powietrze z materaca już nie bawi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaamil88 pod namiot to się w wieku naście lat jeździło, no może max 20, zawsze w mieszanym towarzystwie i nigdy nie było wiadomo kto z kim śpi. Acz kojarzę , że z dzieciakami też byliśmy nad morzem pod namiotem dla nich to była frajda. Jednak z wiekiem człowiek robi się wygodnicki i uciekające powietrze z materaca już nie bawi.

@sberatel: wystarczy zainwestować w dobry materac :P
@Kaamil88: ojeeeej zazdroszczę motzno () tak bardzo czekam na moment, żeby zabrać dzieciaki i psa pod namiot, że niedawno z domu rodzinnego przywiozłam swój stary namiot 4osobowy i już zacieram rączki na przyszły sezon