Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaamil88: rozkłada się w kilka minut. Dedykowaną pompka daje naprawdę mocno i dużo. Ale pod koniec trzeba mocno naciskać. Przy składaniu następuje głośny wystrzał sprężonego powietrza. Przy dużym wietrze nie łamie masztów jak w zwykłym tylko się mocno ugina. Bardzo duża wytrzymałość. Jest też zdecydowanie wyższy niż zwykły 5.2 a system fresh and black naprawdę robi robotę. Nawet w pełnym słońcu. Rano da się też pospać dłużej. Nie wygania z namiotu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kaamil88 zajebista sprawa czekam tylko az moj bombel podrośnie i będziemy biwakowac ile wlezie lubialem jak byłem młodszy i lubie dalej 30 lvl mlody lvl 0.8
  • Odpowiedz
@Kaamil88: sam niedlugo jade, ale solo, lvl 29, troche sie cykam. Moj bombel tez ma niecaly lvl, ale nie wiem jak bym to mial zribic zeby spac w namiocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Myrzyn: camping łoś nad zalewem sulejowskim, bardzo fajne miejsce
trochę bardziej cywilizowany niż taki zwykły camping w lesie, są eleganckie toalety i prysznice.
Jest bar ze śniadaniami i obiadami, a całymi dniami można się szlajać wokół zalewu. Jak ktoś lubi rowery to w koło piękne trasy.
[Camping](https://www.google.com/maps/place/Camping+Łoś/@51.4503626,19.9333113,14z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x786335d96264a31f!8m2!3d51.4481561!4d19.915605)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaamil88: ciekawa rzecz, sam chciałbym tak z rodzinką, ale bombek ma 5 miesięcy. Myślałem jeszcze nad Kacperek, ale to już dużo droższa zabawa.

@Wloczykij2: Co do samochodów to spodobał mi się Mercedes Marco Polo. Dużo mniej zobowiązujący od kampera, a masz wszystko czego trzeba :)
  • Odpowiedz
@Kaamil88: to prawda, tak samo jak vw calofornia.itp. Wyglądają super. Jednak wtedy i tak trzeba stawać w miejscu z toaletami, prysznicem itp. No, a kamper to jednak większa niezależność. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ehh, sam nie wiem. I tak prwnie skończy się jak zwykle, czyli hotel. No, ale będę małżonkę cisnąć na coś bliżej natury
  • Odpowiedz