Wpis z mikrobloga

@ZielonyWtychSprawach mnie też najbardziej się podobała, ale cała otoczka wokół odpalania była tak zesrana, że głowa mała. Jakieś social cluby, jakieś microsoft game for windows, #!$%@? muje dzikie węże, wszędzie osobne konta, wszędzie coś nie działa. A z tą optymalizacją też dobry cyrk był, bo kojarzę że jak kupiłem blisko premiery to śmigało wszystko dobrze, parę miesięcy czy tygodni później wyszedł jakiś patch, który tak to zamulił że chyba do momentu
  • Odpowiedz
@malinq: No napisałem: wyścigi i strzelaniny poboczne bo do tego się sprowadzają te rzeczy, które wymieniłeś (jeśli dobrze kojarzę bo grałem dawno).
Poza tym to co tam jest do roboty? Nurkowanie i zbieranie jakichś śmieci jak i tak masz full siana po misjach? Giełda?
No to akurat spoko bo można nabić kabzę.
Reszta to śmieci i tak #!$%@? od 3 odsłon. Bo w poprzednich najlepsza poboczna aktywność to było zabijanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Z Patchem 1.0.4.0 gra chodzi najpłynniej, i wszystkie utwory jeszcze są sprzed usunięcia 70% kawałków. FPS można przyblokować np. za pomocą VSync jeśli jest za dużo klatek (dla 144 Hz są inne metody)

Z dxvk jednak gra nie chciała odpalić, może akurat z tą wersją nie działa.
  • Odpowiedz
@Igrekpl: Nie jest tak źle ze współczesnymi komputerami. Szarość liberty city może trochę przytłaczać jednak w ustawieniach można ustawić opcje nasycenia(saturation) co powoduje widoczniejsze kolory. Model jazdy jest jako jest, mi odpowiada bardziej niż ten arcadowy gta 5
  • Odpowiedz
@ZielonyWtychSprawach: no właśnie do czwórki co jakiś czas wracam i dalej bardzo lubię w niej spędzić czas. Nie wiem, może to kwestia tego że grałem jak wychodziła czy coś. Ale piątkę przeszedłem pierwszy raz w zeszłym roku, gram gram, robię misje poboczne, no fajnie jest, po czym nagle cyk, koniec gry, zostaję na mapie i nie ma co robić bo większość rzeczy zaliczyłem w czasie gry. A czwóreczka? Skończyłem, wow!
  • Odpowiedz