Wpis z mikrobloga

@ZielonyWtychSprawach: nie dziwota :) fizyka w tej grze jest kotem dlatego gra sie miodnie ale jezeli chodzi o optymalizacje - to totalna dno p.s. Normalnie w tej grze się również czyta dialogi bo to co się odpie*dala w GTA 5 to prosi o pomstę do nieba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 600
@ZielonyWtychSprawach: Fabularnie najlepsza część, zdecydowanie. Też świetnie oddali klimat miasta, no i fizyka super. No można się w sumie doczepić do zbyt miękkiego zawieszenia w autach, ale wciąż lepsze niż w V ( ͡° ͜ʖ ͡°) Minus taki że niewiele było do roboty po skończeniu głównego wątku
  • Odpowiedz
@Reinspired: Taaak, w GTA IV może dużo bocznego contentu nie było ale bawiłem się bardzo dużo silnikiem fizycznym. Ta gra jest bardziej szczegółowa, LC wygląda świetnie jako sfikcjonalizowany Nowy Jork a LS było dość płytkie. No i autami się fajnie jeździło, może poruszanie się jak cegła po lodowisku też nie jest 100% realistyczne ale miało się tę moc, lubiłem Patriotem jeździć i taranować ruch uliczny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 82
Już nie piszcie, że GTA 5 takie słabe. Faktem jest, że GTA 4 miało bardzo dojrzałą fabułę, ale zaraz po wyjściu na rynek ta gra pod względem optymalizacji była dnem. GTA5 to inna historia, bardziej amerykańska, z jajem i również jest bardzo dobra.
  • Odpowiedz
@ZielonyWtychSprawach: szkoda tylko, ze piszący misje do gta iv nie wiedzieli jak wykorzystać możliwości silnika gry (albo o nich nie wiedzieli). Np. rzucanie przedmiotami jest w tylko jednej misji na samym początku gry

A w gta V w misjach pojawilo sie coś więcej niż jedź, zabij kogoś, mission complete
  • Odpowiedz
@ZielonyWtychSprawach: Szczerze? Nie grałem w tę część gdy była nowa, bo miałem słabego kompa i próbowałem grać w tym roku, gdy była jakaś promocja. Odbiłem się od tej gry po trzech godzinach grania. Powód? Optymalizacja? Nie. Jazda samochodem Że trudna? Nie, fajna, dobra fizyka jazdy.


Niech sobie ma fajną fizykę, fabułę, strzelanie, klimat, model jazdy, ale ta jedna rzecz tam mnie irytuje, że nie jestem w stanie w to grać.
  • Odpowiedz
@Spejsky: W żadnym gta nie ma nic do roboty poza wątkiem głównym. Joga? Gra w tenisa? XDDD
Ktoś regularnie gra w grę sportową w grze? To polega na naciskaniu dwóch przycisków, lepiej poodbijać piłkę od ściany na osiedlu.
Jedyne co może bawić to wyścigi i strzelaniny poboczne.
Ktoś jeździł regularnie z Michaelem na dziwki czy inny billard? Zapychacze na jeden, dwa razy i tyle, w czwórce to samo, jedyne co ratowalo
  • Odpowiedz