Wpis z mikrobloga

Już nie piszcie, że GTA 5 takie słabe. Faktem jest, że GTA 4 miało bardzo dojrzałą fabułę, ale zaraz po wyjściu na rynek ta gra pod względem optymalizacji była dnem. GTA5 to inna historia, bardziej amerykańska, z jajem i również jest bardzo dobra.


@Wuja_Patryk: innymi słowy GTAV zjada IV dupą, ale boomerzy będą #!$%@?ć o ciężkim klimacie

W żadnym gta nie ma nic do roboty poza wątkiem głównym.


@WladcaSlimakow
  • Odpowiedz
@ZielonyWtychSprawach: Zawsze miałem sentyment do gta san andreas, bo dużo grałem w sampa i uważałem ja za najlepsza część, ale jak po latach wróciłem do IV to się pozytywnie zaskoczyłem. Definitywnie najlepsza fabuła ze wszystkich części. Najbardziej realistyczna.
  • Odpowiedz
Ostatnio przeszedłem tez na XSX i teraz gram w dodatek Episode from Liberty City. Świetna gra i klimat. Jedynie #!$%@? bo ostatnia misja jest zepsuta i nie mogłem ukończyć gry bo to jakiś błąd ktorego Rockstar nie naprawił
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZielonyWtychSprawach: cóż, Rockstar pokazał, że potrafi robić gry fenomenalne i "dojrzałe", ale ciężko winić V za taki, a nie inny styl, bo tym właśnie charakteryzuje się seria Grand Theft Auto. Plus, jest to część nastawiona niemal całkowicie na online i obawiam się, że w VI będzie widać to jeszcze bardziej. Tak, ja też wolę świetny klimat jaki był wcIV. Czy czekam na kolejną część GTA? Oczywiście. Ale o wiele bardziej
  • Odpowiedz
@Pesadelo: Bo w czwórce bohaterem był prawdziwy serbski gangster z krwi i kości, a nie przerysowani: drobny przestępca-murzyn, psychopata i tatusiek z gangsterską przeszłością i problemami rodzinnymi.
  • Odpowiedz
@ZielonyWtychSprawach: moim skromnym zdaniem jest to najlepsze GTA w historii. Szkoda, że optymalizacja leżała na PC, ale po latach lubię czasem wrócić i przejść jeszcze raz wątek fabularny...

Let's go bowling! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz