Wpis z mikrobloga

@EkspertPKO ostro tniecie w jajo! Jedyny rachunek jaki miałem w czerwcu 2001 r. to konto w nieistniejącym już Banku Śląskim (przejętym przez ING). Niestety, na wasze nieszczęście:
1) Bank Śląski już nie istnieje, został przejęty przez ING NN
2) wspomniany rachunek został zamknięty z saldem zerowym
3) na wyciągu z czerwca 2001 r. widnieje saldo dodatnie w kwocie +44,31 zł (nie ma tam żadnego długo na 20,02 zł)
4) na wyciągu nie widnieje żadna operacja kredytu, pożyczki lub limitu odnawialnego w koncie (zresztą, wtedy i tak bym takiego nie dostał bo zarabiałem grosze jako 18 latek) - również na wasze nieszczęście trzymam wszystkie wyciągi bankowe sprzed 20 lat.

Informacje o tym rachunku nie są widoczne w BIK, BIG, KRD, InfoMonitor ani Rejestrze Bankowym (żaden z tych rejestrów nie przetwarza dłużej niż 12 lat), zatem wychodzi na to, że macie w swoich systemach niejawny rejestr klientów, pobieraliście i przetwarzacie dane w sposób bezprawny (tylko, skąd informacja o kredycie skoro go nie było?!?)!

Poprzedni wpis: https://www.wykop.pl/wpis/59238373/grubo-po-zlozeniu-wniosku-o-pozyczke-w-pkobp-dosta/

#ing #bankslaski #pkobp #pko #banki #pieniadze #pozyczki #finanse #kredyty

Wołam @sirgorn @KromkaMistrz @Vladimir_Kotkov
źródło: comment_1626865847kZI8QPWnKYGO3IfIMXXWCH.jpg
  • 5
@PanBulibu: o panie, szacun za trzymanie rachunków i wyciągów dłużej niż "ustawa przewiduje" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak przeproszą (a pewnie tak zrobią i będa chcieli się wycofać rakiem) to ich dojedź bo nie dosyć że się jebnęli w wyliczeniach, to jeszcze - jak sam stwierdziłeś - bezprawnie przechowują Twoje dane.