Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Mam wrażenie, że mieszkam w ukrainie. Na każdym kroku w centrum handlowym słyszę rusko brzmiący język. Wszędzie ruskie napisy, a bankomatach, na plakatach filmowych, na wystawach sklepów, #!$%@? wszędzie.

Ostatnio nawet w bankomacie był rusku ustawiony jako główny język i można było na dole klinkac na polski xD

Kasjerki i obsługa w sklepach też ruska jest xD
Ostatnio w żabce babka nie wiedziała co do niego typek mówi to zaczął się rzucać do niej i na odchodne poleciał z tekstem, że jak w obsłudze klienta pracuje to powinna się języków uczyć xD

Wszystkie fabryki pełne ukraincow, w ogłoszeniach wymagany jest język rosyjski bo międzynarodowe środowisko

Najlepsze jest to że oni mają więcej hajsu jak Polacy, nie wiem skąd, ale za gość mi mówił w sklepie rtv co był promotorem telefonów, że jego koleżanka z Ukrainy robi to samo co ona, a dostaje więcej hajsu, że sobie sama kawalerkę wynajmuje, a on z rodzicami mieszka xD nie wiem może oni wszystkich podatków nie płacą?

Najlepsze jest to, że się kłócą, nie ma pierodlenia w tańcu, afera jest konkretna. Powiesz coś nie tak to zaraz, że rasizm (#!$%@? ze są biali jak polacy).

Na wykopie pisali, że łooo przyjdą ukrainki to będzie na Tinderze, a z tego co widzę to bardziej polka jest skłonna iść z ukraincem jak ukrainka z polakiem. Ukrainki głównie ze swoimi chodzą

Najlepsze było jak do urzędu szedłem i 3h czekałem w kolejce, a Ukrainy bez kolejki, bo były 2 osobne okienka dla nich i tam tylko ukraincow w ich języku obsługiwali. Obsługa też tam milsza z tego co widziałem, mało co w dupe nie całowali

Zaczynam czuć się obco we własnym kraju

#oswiadczenie #polska #ukraina #ukrainiec #niebieskiepaski #rozowepaski #spoleczenstwo #zalesie #gorzkiezale
  • 6