Wpis z mikrobloga

Mirki z #ios, #iphone przeniosłem dane z mojej starej 7mki 128gb na nowszą 8 64gb i cholera jasna, połowa aplikacji nie jest dostępna ze względu na brak pamięci XD
tak samo nie jestem w stanie zrobić paru rzeczy bo ciagle wykrzacza mi błąd z brakiem dostępnego miejsca. Jak żyć? Czy nie powinien pobrać tylko najnowszych zdjęć z iclouda tylko niepotrzebnie zabiera 29gb?
Jakieś wskazówki co zrobić by teraz normalnie funkcjonować na tej mniejszej pamięci?
Pobierz Razr - Mirki z #ios, #iphone przeniosłem dane z mojej starej 7mki 128gb na nowszą 8 6...
źródło: comment_1626857233f0LvtP3uZbh3eIIZM9kjGz.jpg
  • 6
@robsosl: @asdasfa123: No jasne, że powinienem kupić z większą pamięcią. Ale jednak człowiek się łudził, że to telefon poduma i na tyle sprawnie będzie zarządzał miejscem że jedynie bedzie koniecznie wykupienie większej ilości miejsca na icloudzie. No nic, w takim razie trzeba się przyzwyczaić, dzięki
@suqmadiq2ama: No ja całe życie byłem bojówka android, dopóki nie przesiadłem się pierwszy raz na ios :) chociaż pewnie dużo się zmieniło od tego czasu w androidzie, w sumie kusi żeby spróbować jakiegoś flagowca