Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mirasy od wczoraj mam samochód pod podłogą mam koło zapasowe i jakieś klucze hak coś takiego (zdjęcie poniżej) i teraz tak jeżeli chodzi o wyposażenie w co się zaopatrzyć. Wiem że muszę kupić trójkąt gaśnice apteczkę i kamizelki. Ale co jeszcze takie wyposażenie do napraw wymiany kół itp jakiś lewarek? Ładowarke do akumulatora czy coś takiego? Pomóżcie bo jestem zielony w temacie. #prawojazdy #motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa #mechanika #awaria
DarkZizi - Mirasy od wczoraj mam samochód pod podłogą mam koło zapasowe i jakieś kluc...

źródło: comment_1626852088J6qI29UwcOIZMoW81LBj4D.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@DarkZizi polecam dokupić kable rozruchowe, linę holownicza, bezpieczniki(taki archaizm), jakaś mini saperke, szczotkę( to bardziej na zimę) i szmatę/czyściwo żeby było jak poziom oleju sprawdzić
  • Odpowiedz
  • 4
@DarkZizi sprawdź czy tym kluczem da się w ogóle odkręcić koło. Jak Ci dokręcą na wymianie pneumatycznym to takim krótkim kluczem z zestawu się zesrasz a nie odkręcisz, będziesz stawał na kluczu i dupa. Dlatego pomysl czy nie wymienić na dłuższy teleskopowy.

A więc, taki zestaw na maxa, sam zdecyduj co mieć:
- Klucz do kol teleskopowy
- Apteczka
- Gaśnica
- Kamizelka
- Trójkąt
- zapasowe bezpieczniki
- lewarek (ale może
  • Odpowiedz
@DarkZizi: Jak nie wiesz co kupić to znaczy, że nie umiesz tego użyć, więc po co będziesz kupować zestaw kluczy, których nie będziesz miał wiedzy jak coś naprawić w aucie. Być może bezpieczniki i żarówki warto mieć w zapasie, bo to dosyć łatwe w naprawie. Ja takim kluczem co sezon koła zmieniałem, więc po co Ci dodatkowy teleskopowy klucz?
Potrzebujesz:
lewarka,
gaśnicy,
trójkąta,
apteczki - nie jest potrzebna, póki nie jest
  • Odpowiedz