Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie ogarniam w kołchozie. Maszyna k---a często się psuje i muszę wołać chłopa żeby naprawił. Klika te jebqne przyciski przy tej maszynie i nic k---a nie wytłumaczy. Nie powie co oznaczają, c--j z tego że się nauczę na pamięć nie rozumiejąc co te j----e przyciski robią. J----e g---o. Jeszcze k---a robię przy maszynie co cały czas z--------a taśma i nie nawet czasu żeby odpocząć.
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nietwojinteres135: Przyjdzie czas to Cię przeszkolą i dołożą parę złoty, na razie masz robić to co robisz i tyle. Ja po dwóch tygodniach to takiej wprawy nabrałem jak babki co tam robiły po kilka lat i był czas na smski i wszystko, choć początki były trudne, nawet miałem to wszystko rzucać w cholerę ale przetrwałem. A przy czym robisz?
  • Odpowiedz
@enden89: robie w kołchozie. Tam to na różnych maszyna się robi. Raz na jednej możesz robić miesiąc albo kilka dni. Robię w kołchozie już 3 tydzień. A na tej maszynie od wczoraj robiłem tylko ze chłop mi pomagał wczoraj. Chociaż papiery już w miarę umiem podpisywać ale jak coś się s-------i to już jest ciężko. Mam tam kolege który robi 2 tygodnie dłużej to on już po dwóch tygodniach ogarnął
  • Odpowiedz
@nietwojinteres135: E tam, przesadzasz. Nikt nie jest za głupi na kołchoz, a na pewno nie Ty, raczej ten lider co nic Ci nie wyjaśni. Sprawdź sobie w necie jak działa ta maszyna, jakieś podstawy obsługi powinieneś znaleźć. Ważne żebyś ogarnął którym przyciskiem się ją spowalnia XD
  • Odpowiedz