Wpis z mikrobloga

u laski nie było żadnego opisu, zdjęcia bez tematu do zaczepienia.


@wlosek91: Po co w ogóle piszecie do dziewczyn, którym nawet nie chce się napisać o sobie kilku zdań? Tak trudno się domyślić, że to zwykłe leniwe księżniczki, które siedzą na tinderze dla atencji albo chcą być zabawiane? No ale jak widać mają rację, nie muszą nawet kiwnąć palcem, a zawsze się znajdą jacyś chętni faceci xD

Według mnie tekst
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@wlosek91: ja p------e normalny tekst, a wykopki się zesraly bo obcej, ledwo poznanej lasce nie napisał ciekawego wywodu xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wlosek91: po pierwsze primo, co ty o-------ś z tym pytaniem xD oczywiście, otwarcie rozmowy powinno być jakieś oryginalne i za to mały plusik, ale to jest zbyt angażujące IMO. Jakbym był laską i musiał się nad takim czymś zastanawiać, to jeśli po drugiej stronie nie byłoby chada 10/10 to bym to olał xD po drugie primo, jeśli typiara nie ma żadnego tematu do zaczepienia (opis albo zainteresowania albo chociaż cokolwiek
  • Odpowiedz
@wlosek91 a dla mnie świetne pytanie na początek i sama bym się dobrze bawiła szukając odpowiedzi na nie ()

Odpowiedziałabym na przykład, że Dzień Pizzy, żeby każdy miał okazję zjeść pyszną pickę z przyjaciółmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DoloremIpsum: Bo ty masz trochę oleju w głowie wynikającego z myślenia, a aktualnie mam wrażenie, że bardziej zainteresowałoby ją pytanie
  • Odpowiedz