Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 35
468 330 + 52 = 468 382

Po pracy w poszukiwaniu brakujących #kwadraty . Gdyby nie zaplanowana trasa w zegarku to już po chwili zgubiłbym drogę w lesie. Rower przeszedł swój chrzest bojowy i przestał wyglądać jak nówka ze sklepu, chyba że odkuję z niego zaschnięte błoto.

Total explorer tiles: 1829(+12)
Max cluster size: 165(+9)
Max square size: 9

#rowerowyrownik #rower #gravel

Skrypt | Statystyki
Pobierz ikov - 468 330 + 52 = 468 382

Po pracy w poszukiwaniu brakujących #kwadraty . Gdyb...
źródło: comment_1626809255fG1HsRS1fZUnC06kr4tctp.jpg
  • 5
@PaulLester1391: Jakby w końcu go zrobili, bo byłyby idealne warunki na takie luźne kółeczko - ścieżką do Knybawy, potem wałem czy drogą do Lisewa i powrót mostem (niektórzy tak robili przez kolejowy, ale ani to legalne, ani mądre). Sam robiłem takie kółeczka jak most jeszcze był przejezdny, ale teraz nie wiem czy kiedykolwiek doczekam.
@PaulLester1391 Aż musiałem spojrzeć na Twoje wpisy gdzie to jeździsz. Wygląda jak większość moich tras (chociaż od dawna nie jeździłem, raczej biegałem). Ja w ramach zdobywania kwadratów spojrzałem sobie na mapkę gdzie mnie nie było i tak rysuję trasę, żeby po kolei zaliczać pominięte wcześniej obszary. Prowadzi to na różne dziwne drogi, ale odkąd mam nowy rower to jakoś mi nawet te boczne nie są straszne. Do zobaczenia kiedyś na trasie :)