Wpis z mikrobloga

To jeszcze takie jedno pytanie mnie naszło - jak to jest z tymi #lumpeks. Idzie tam faktycznie coś sensownego wyrwać dla faceta? (czyt. w dobrym stanie i bez widocznych śladów zużycia, plam, itd.) Wydaje mi się, że raczej nie, bo skoro ciuchy są dobre to po co ludzie mieliby się ich pozbywać żeby lądowały w lumpeksach. Może #rozowepaski mi to jakoś wyjaśnią.
#pytanie
#niebieskiepaski
  • 9
@Bezum55555: Ja chodzę sporo po lumpkach, rzeczy dla facetów jest zawsze dużo mniej niż dla kobiet, jednak na dostawie można dorwać coś fajnego, markowego, a nawet nówki. Najlepiej wybierać lumpeksy z zagranicznym towarem, w polskich te ciuchy zwykle nadają się jedynie jako robocze, bo są tak zjechane. Odwiedź najlepiej kilka miejscówek, zorientuj się kiedy mają dni dostawy, miłego polowania ʕʔ
@Bezum55555: zależy jaki nosisz rozmiar. Najwięcej jedt dla M, mniej dla L i lipa najczęściej dla XL.

A opłaca się chodzić, jeśli masz dzieci to już w ogóle - za grosze suoer ubrania, z których dziś ko wyrośnie albo zajedzie, więc nie jest wcale żal.
skoro ciuchy są dobre to po co ludzie mieliby się ich pozbywać żeby lądowały w lumpeksach.


@Bezum55555: Ubrania czasem się nudzą, zmienia się moda, ludzie dochodzą do wniosku, że jednak nie chcą w czymś chodzić, po jednym wyjściu się okazuje, że ubranie nie do końca pasuje - czy to pod względem rozmiaru, czy do mordy, nietrafione prezenty itp. - powodów jest mnóstwo.