Wpis z mikrobloga

jaki jest sens zwiazku w czasach hipergamii i wyscigu szczurow kto da jej wiecej. lepiej byc narcyzem bez emocji ktory traktuje ja jak przedmiot czy beta normikiem ktory sluzy ksiezniczce. tak czy siak jest zle. czy normalne zwiazki jeszcze sa mozliwe. czy swiat juz za bardzo sie s--------l.
#przegryw #feels #zwiazki #blackpill #redpill
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Miler111111: No stary, nie. Przeczą temu te wszystkie kobiety, które spotykały mitycznych chadow i zostawały z normikami i nawet ich nie zdradzały z chadami. Znam sporo takich. I zalecam Ci obracanie się w gronie takich kobiet. Naprawdę kobiety wnoszą się ponad chuć :)
  • Odpowiedz
W teorii. W praktyce s--s i pieniadze sa najwazniejsze.


@solomaniana: wiesz, dlaczego tak myślisz? Bo spotkałeś w większości ludzi, którzy się nie szanują. Skoro więc mają tkwić w emocjonalnie beznadziejnych układach, to szukają elementów programu obowiązkowego, czyli seksu i kasy. Ale zdrowi emocjonalnie ludzie przede wszystkim cenią wzajemny szacunek. Jest ich niewielu, ale warto ich szukać, bo z nimi relacja jest naprawdę udana.
  • Odpowiedz
@Miler111111: Ale przecież to jest wybór partnerów, kiedy się wiążą ze sobą. Możesz się związać z dziewczyną, kiedy się wyszalała. Swoją drogą to znamienne, że kiedy ja tutaj bronię nie-dziewic, to zawsze czytam, że to one ulegną w końcu chadowi. To jak to w końcu jest? Które ulegają? Te dziewice czy wylatane na karuzeli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kr12345: sam siebie nie szanuje bo nic w zyciu nie osiagnalem. jak wspominam przeszlosc to jest wiecej porzygu niz zadowolenia. wczesniej mialem wartosci ktore upadly po zderzeniu z rzeczywistoscia i bardzo duza iloscia odrzucenia przez kobiety ktore mi sie podobaly ale tez ludzi z ktorymi probowalem kontakt nawiazac. poza tym bardzo trudno mi nawiazywac kontakty z ludzmi.
  • Odpowiedz
@Kr12345: nie wiem jak ty ale ja nie chce dziewczyny ktora sie wylatala i wybzykala z kim chciala bo uwazam ze ja sie tak samo nie wybawilem w mlodosci i mi to ciazy. poza tym wlasnie taka byla dziewczyna z ktora bylem. wylatala sie to teraz pora cos na powaznie bo zbliza sie 30. tfu j---c takie
  • Odpowiedz
@KoszernyPremier: znam malo ludzi. jedyne co mi zostalo to picie i zabawa z ludzmi 10 lat mlodszymi. bo ludzie w moim wieku maja tyle spraw na glowie ze czasu brakuje na spotkania. lepsza samotnosc w zwiazku niz ta doslowna fizyczna.
  • Odpowiedz