Wpis z mikrobloga

@OCIEBATON: Nawet nie mam siły dyskutować z ludźmi w komentarzach. Na zachodzie mają tak zryte berety że dla nich jest ok to jak całym argumentem w dyskusji czy Hamilton zawinił czy nie jest to że "KTOŚ NAPISAŁ ŻE JEST MAŁPĄ, RASIZM!". Dla nich można się rozejść, po dyskusji.
@OCIEBATON: @BzykN7: no ale przecież nawet tu na wykopie były rasistowskie wyzwiska (co w sumie nie jest jakimś zaskoczeniem znając wykop). Jeśli nie chcecie żeby potem FIA odwracała uwagę od kontrowersji, która się wydarzyła podczas wyścigu komunikatami o rasizmie to się opanujcie i po prostu nie piszcie takich rzeczy, jezu debile XD

Już nie mówiąc o tym, że może warto zmienić trochę światopogląd ale to chyba już za dużo.
@yeradd: Przy czym dla mnie argument koloru skóry jest z dupy bo chodzi o to że Hamilton to dzban. I tak też większość komentarzy wygląda, to że jest małpą to ja może z raz od wczoraj widziałem...
@BzykN7: no jak dla mnie rasizm jest mimo wszystko gorszym zjawiskiem od kontrowersji w sporcie, które zdarzają się często. Zresztą nikt nie napisał o tym, że Hamilton jest bez winy dlatego że był rasistowskie komentarze. Nie dziwie się, że wydają takie komunikaty skoro jest taka swoboda w wyzywaniu w komentarzach od "czarnuchów", "małp". A umówmy się, że na takim twitterze było gorzej.

Tak jak mówiłem, nie dziwcie się, że pisząc takie
@cohontes: Na początku chyba wydało oświadczenie FIA więc dlatego mówiłem o FIA. Teraz zespoły zaczęły wydawać własne komunikaty z którymi się zgadzam. Powinno się tępić rasizm.

To nie jest tak, ze zajmują się nie tym co pownni?


A czym się mają zajmować social media? Przecież tam tylko wrzucają memy i ewentualnie przekazują jakieś informacje od zespołów. W social mediach też są komentarze gdzie wczoraj ludzie wstawiali rasistowskie komentarze. No to się