Wpis z mikrobloga

PiSowcy i konserwy! Jak ja wami k**a gardzę i waszą hipokryzją !

Człowiek zajedzie sobie na stację i widzi takie ceny. Konserwatywna lemingoza pisowska oraz byłe gimby nie pamiętają. Kiedy rządziła ta "zła opcja PEŁO" to w 2011/2012 gdy z powodu wysokich cen surowca benzyna niebezpiecznie skoczyła do 6zł. Kto jako pierwszy piłował wówczas mordę o pilnej konieczności obniżeniu podatków i akcyzy na benzynie? Oczywiście PiS. A ponieważ był to okres przedwyborczy to PO robiło fikołki z czasowymi obniżkami opłąt byle tylko benzyna nie przekroczyła "psychologicznej" ceny 6zł. "Bo trzeba być odważnym i gotowym do zdecydowanych kroków! Albo obniża albo wotum nieufności dla rządu!" A Co zrobił karakan i jego mafia jak był u władzy?

Miał trochę szczęścia i ceny ropy spadły do niesamowicie niskich poziomów, więc... z początkiem roku #!$%@?ł nowy podateczek XD I nazwał niskie ceny w okolicach 4zł swoim sukcesem oraz sukcesem Obajtka. Rozumiem że gdy ceny na światowych rynkach się normalizują, to obecnie 6,15 zł za PB98 i prawie 5,80 za PB95 i diesla to też ich zasługa? Oczywiście można pisowców tak sobie ładnie
** bo wystarczy poszczuc stare grażyny i januszy złym lgbt albo unią, a nuż może wmówić że to lgbt przejełopaństwowy koncern ze stacjami w poslce i przejdą z tym skandalicznym stanem do rzeczywistości xD Byle mozna było im wsadzić na dupska chomąto i orać za miskę ryżu+ Tylko po cholerę ja też mam obrywać za wasze bezmózgowie? Czy co to się stało Kaczemu wożdowi brakło odwagi czy determinowania o jakiej kłamał ledwo 7 lat wczesniej? Ha TFU NA WAS ! Tym bardziej ze to najbardziej po kieszeni dostaną przedewszystkim wszelkie małe pipidówy i ich mieszkańcy gdzie auto jest niezbędnym wręcz środkiem lokomocji, więc brawo wy XD O transporcie drogowym dóbr wszelakich nie wspominając.

Opozycjo pobudka! Jak narazie #psl jedynie zabrał ws drożyzny głos, a tu należy równo i głośno
*** i tak samo głośno drzeć mordę, jak oni ją darli w 2012. W pierwszym komentarzu pamiętne zdjęcie dyktakaczki z kanistrem.

#polska #benzyna #ekonomia #neuropa #ruchosmiugwiazd #bekazprawakow #bekazpisu #orlen to #orwell #4konserwy #polityka
grubson234567 - PiSowcy i konserwy! Jak ja wami k**a gardzę i waszą hipokryzją !

C...

źródło: comment_162667723543VLxCS43MRcCohAq3zaPR.jpg

Pobierz
  • 84