Wpis z mikrobloga

Dlaczego o tą mityczną "segregację sanitarną" mają ból dupy w 95% niezaszczepieni? Czy to nie jest tak, że właśnie na tym polega wolność - Ty masz prawo się nie zaszczepić, ale rządy mają prawo uniemożliwić ci korzystanie z pewnych miejsc, bo nie będąc zaszczepionym przyczyniasz się do dalszego podtrzymywania zagrożenia pandemicznego?

Dlaczego jeśli chodzi o szczepienia, to antyszczepy żądają wolności ("chcę mieć wybór!") nie chcąc ponosić konsekwencji swojej wolności (tak jak to jest w KAŻDYM innym przypadku)?
#koronawirus #szczepienia
  • 102
  • Odpowiedz
@Janusz_Lubikwasa: Nie ma żadnej dyskryminacji antyszczepionkowców bo zawsze mogą się zaszczepić


@Moisze: Łał, żelazna logika - w sumie można ją zastosować w państwach totalitarnych. Nie ma dyskryminacji opozycjonistów bo zawsze mogą przecież zacząć popierać władzę( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Łał, żelazna logika - w sumie można ją zastosować w państwach totalitarnych. Nie ma dyskryminacji opozycjonistów bo zawsze mogą przecież zacząć popierać władzę( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sylwke3100: To raczej parafraza prawicowej logiki odnośnie małżeństw jednopłciowych
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@caiuscosades: Ano NWO, testują ile mogą sobie pozwolić i jak bardzo trzymać za mordę, w dodatku niedługo chcą wprowadzić obowiązkowe szczepienia. Co będzie kolejne? Obozy koncentracyjne dla niezaszczepionych?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@caiuscosades: poza tym zobacz jak maseczkowcy atakują niemaseczkowcow, chociaż sami w dozwolonych miejscach gromadzą się w grupach i wzajemnie się zarażają ¯\_(ツ)_/¯
Syndrom wolno gotującej się żaby, kontrola ludzi jest coraz większa. Zbyt wiele spraw tutaj śmierdzi, sam byłem zwolennikiem szczepień ale one nie mają szans wygasić całkowicie covida i mają zbyt wiele NOPów, które mogą wyjść dopiero z czasem
  • Odpowiedz
@WiktorekS: @przewodnik: @caiuscosades: @NiespodziewanaRiposta: nie zamierzam nikomu zastępować rodziców i nauczycieli, skoro nie potraficie logicznie myśleć, powiązać przyczyny ze skutkiem i uważacie, że wszystko co się dzieje na świecie jest dziełem przypadku, to sorry, ale nie ma dla Was ratunku. Żyjcie sobie w nieświadomości i słuchajcie ekspertów pokroju Horbana czy Grzesiowskiego. Teorie spiskowe celowo są wzbogacane o te pokroju płaskiej Ziemi, żeby zdyskredytować i ośmieszyć inne, które już
  • Odpowiedz
skoro nie potraficie logicznie myśleć, powiązać przyczyny ze skutkiem i uważacie, że wszystko co się dzieje na świecie jest dziełem przypadku, to sorry, ale nie ma dla Was ratunku


@Kaskaderek89: wyłącz TV, włącz myślenie!

Polecasz jakieś filmy z YT lub profesjonalne wpisy na fejsie?
  • Odpowiedz
@caiuscosades: pudło, ćwierćinteligencie. Jest taki analityk geopolityczny, który działa w branży kilkanaście lat i rzadko cokolwiek udostępnia za darmo. Włącz se teraz tvn czy inny chłam i zaśmiecaj sobie łeb nieistotnymi rzeczami, zapewniam Cię, że w tle dzieją się rzeczy ciekawsze, o których nigdy się nie dowiesz.
  • Odpowiedz
@Kaskaderek89: Zrrszta dlaczego moeisz ze ziemia nie jest plaska? Bo ci tak w TV powiedzieli? Haha! O wielu rzeczach kolego nie wiesz. Udowodnij ze ziemia jest plaska!

To wlasnie teorie o plandemii powstaly zeby przykryc rosnace srodowisko osob ktore znaja prawde, ze ziemia jest plaska. A takie dzbany jak ty daly sie nabrac na jakas plandemie haha! Wszyscy co wylaczyli TV i wlaczyli myslenie wiedza ze ziemia jest plaska. Jak jest
  • Odpowiedz
@WiktorekS: nie pamiętam dokładnie treści tych maili, nie wszystkie zresztą widziałem. Jednak kojarzę, że padło tam stwierdzenie o naciskach z zewnątrz (dotyczących obostrzeń?), także ogarnięty czytelnik wyciągnie wnioski.

A teraz udowodnij, że nie jesteś upośledzony.
  • Odpowiedz