Wpis z mikrobloga

Uważam, że nie potrzeba więcej dowodów na winę Hamiltona ale potrzeba dowodów na to jak bardzo niebezpieczny i zwyczajnie niepoprawny był ten manewr po którym jak Helmut powiedział powinien nie jechać na Węgrzech. Max zajął wewnętrzną do t9 a Lewis jeszcze się tam wcisnął on nie miał szans tego zakrętu przejechać bez kolizji. Gdyby nikogo nie było po zewnętrznej to on by ten zakręt przestrzelił o dobre kilkadziesiąt metrów. Max odbił dużo w lewo, żeby Lewis mógł chociaż zjechać do środka toru bo zwyczajnie pojechał by na tym zakręcie prosto.

Zachęcam do dyskusji
#f1
Pobierz JestemStudentemPrawa - Uważam, że nie potrzeba więcej dowodów na winę Hamiltona ale p...
źródło: comment_1626638345x0P3qLNdiO2K0R6JMkQ7pw.jpg
  • 7
No dokładnie jedyny powód czemu Lewis był prawie zrównany (prawie to słowo klucz w tym przypadku) z Maxem to fakt że oponiarz opóźnił hamownie do tego stopnia że by ten zakręt przestrzelił i wyjechał poza tor.

Może niech każdy teraz robi full torpedę na wewnętrznej bez hamowania a później się tłumaczy że hej przecież byłem zrównany z moim przeciwnikiem i #!$%@? że pół sekundy później ja byłem w bandzie a on przejechał