Wpis z mikrobloga

Czołem whiskowe świry!
Miałem z ziomkiem rozkminę odnośnie tego, że dużo ludzi patrzy na hobby po prostu jak na drogie picie, a moim zdaniem to bez sensu porównanie.
Wiem, że ludzi denerwują intenernetowi hobbyści i kopaliby ich jak kurczaki #pdk ale no na whisky mało kto patrzy jak na hobby. Trochę widzę tu analogię do jakże popularnego na wykopie tagu #perfumy
Ile razy słyszałem „Ale jak flaszka za 500 zł”? Czy to ze strony rodziny czy ziomków. Co wtedy im mówicie? Chętnie wysłucham też opinii wspomnianych perfumoholików.
W każdym razie z tych przemyśleń powstał ten krótki filmik.
Dajcie znać jakie macie patenty na tłumaczenie mniej wtajemniczonym, o co w tym wszystkim chodzi.
Pozdro i slaintè!
#whisky #whiskydrinkersclub #pijzwykopem #hobby
Emptyy - Czołem whiskowe świry!
Miałem z ziomkiem rozkminę odnośnie tego, że dużo ...
  • 29
  • Odpowiedz
  • 12
@Bonsoul: Reformującej może nie, ale różne beczki i partie dają różne smaki. Można tez jakieś vintage fajne kupić jeśli wiadomo, że wypusty z tamtego roku były sztosami XD
  • Odpowiedz
@Emptyy: zawsze myślałem, że fanom whisky zależy na tym żeby było drogo i można było patrzeć z góry na plebejuszy żłopiących #piwo Wychodzi na to, że to tylko fasada i te hobby jest tańsze niż moje zbieranie i malowanie figurek do W40K ( ͡º ͜ʖ͡º)


jeszcze sam sobie pomaluj
  • Odpowiedz
  • 1
@Bonsoul: To już za mocne #pdk dla mnie, ale proszę nie wciągajcie mnie, mam trzy flakony a butelek whisky sporo sporo więcej, jakby się wyrównało to pójdę z torbami xD
  • Odpowiedz
  • 1
@jsasinofficial: Za 8 dyszek wejściowe whisky fajne pod colkę, ale i do wypicia samemu też kupisz. No i można wypić z kolegami, chociaż jak ktoś maluje figurki to chyba nie musi brać tego pod uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Emptyy: w ogóle podoba mi się ten progres w mentalności tego wspaniałego narodu jeżeli chodzi o #whisky - kupujesz dobrą butelkę nie po to żeby ją wypić i #!$%@?ć się ze szwagrem, ale właśnie degustować, odnajdywać głębie, smaki czy aromaty.
  • Odpowiedz
  • 1
@Bonsoul: A najlepsze perfumy? Najładniejsza kobieta? Strasznie trudno to odpowiedzieć zależy czy ktoś lubi lekkość i cytrusy, a może torf i dym w przypadku whisky a w perfumach to pewnie to pierwsze tak samo, a to drugie to jakieś tytoń i puder. Ogólnie to na pewnym etapie, jak już wiesz co lubisz to sięgasz po coraz bardziej szlachetne wersje (np. Dłużej leżakowane, albo tylko z jednej beczki) tego co wiesz, że
  • Odpowiedz
  • 0
@jsasinofficial: No dokładnie, kieliszek dobrej whisky to jest cena jednego piwa na mieście, jak się tak spojrzy na to to już trochę inaczej. To jest fajne w whisky, cieszenie sie smakiem, a nie dostarczanie procentów
  • Odpowiedz