Wpis z mikrobloga

Mirki z #jeleniagora, czy macie pomysł jak zmusić do pracy Wasz Inspektorat Nadzoru Budowlanego? Mam problem z samowolą budowlaną w #karpacz. Na sąsiednej działce stoi taka favela i ostatnio latały zerwane elementy blachy, usiłujemy uzyskać z sąsiadami i devem nakaz rozbiórki od ponad roku, bez skutku. Ostatnia wichura sprawiła, że przestało się robić tylko brzydko, a zaczęło również straszno. Wszyscy pamiętają chyba 3 ofiary z Gubałówki, które zgilotynował właśnie dach z samowoli. Wszyscy poza jeleniogórskim inspektoratem budowlanym.
#budownictwo #prawobudowlane
Pobierz
źródło: comment_1626597447s9bRL0QrJwr8A8JfG5r28m.jpg
  • 9
@tomtom666: Zastanawialiśmy się co właśnie nad zagrożeniem pożarowym, to jest bardzo blisko jednego z budynków + nie wiadomo czy tam ktoś np. nie trzyma starej butli z gazem albo innej niespodzianki. Dlatego tym bardziej trzeba rozebrać ;)
@Endrius: Odpowiedzieli mi nawet wyobraź sobie, ze mam pisać do Jeleniej Góry :) która nic z tym nie robi od dwóch lat. No nic, jak komuś tam zetnie głowę to mam czyste sumienie. Próbowałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mitatuyo:
A bo to pewnie opisałeś sprawę zamiast skargi na brak reakcji powiatowych. Poza tym, może spróbuj polubownie rozwiązać problem, np. zaproponuj właścicielowi pomoc w remoncie.
@Endrius: Właściciel ma to w dupie :) developer mu proponował nawet, ze mu postawi nowe, a to rozbierze - nie chciał :)
W piśmie była tez skarga, ale co ciekawe, chwile temu tez dostalem wiadomość z Karpacza, ze dotarła tez dzisiaj ekipa z Jeleniej na wizje :) wiec jednak jest efekt.