Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#vejt
#startup
#tinder
Mirki a co myślicie o koncepcji takiej aplikacji. Coś jak Tinder, ale bez zdjęć. Sporo ludzi chce zachować anonimowość w sieci i nie chce pokazywać swojej facjaty. Są w związkach, wstydzą się znajomych, wykonują zawody zaufania publicznego itp. No ogólnie nie chcą być zidentyfikowani po fotce. I apka umożliwiałaby opis tekstowy, oznaczenie cech (typu wzrost, waga, budowa ciała, zainteresowania, kogo szukam) a jednocześnie umożliwiałaby stworzenie wirtualnego zdjęcia osoby bardzo podobnej do autora profilu. Dzięki temu można by prywtanie randkować a zarazem nie narażać się na identyfikację. Wydaje mi się, że jest nisza na taki projekt. Wypowiedzcie się proszę anonimowo co o tym myślicie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f30fef072fc8000a3ae450
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania W internecie pierwsze co widzisz to wygląd, charakter poznajesz po określeniu czy ktoś Ci się podoba czy nie. Taka aplikacja nie miałaby sensu dla mężczyzny a dla kobiety chyba tylko wtedy, gdy mężczyzna wstawialby kwitek wypłaty.

Ja wiem, wiem mizoginizm, ale cytując Paczesia z jednego z programów "wszystkie kobitki lubią pieniądze, nie ma sytuacji w której kobieta robi mężowi awanturę, że ma już dość tych wycieczek, tych Bora Bora, tych Gucci,
Coś jak Tinder, ale bez zdjęć


@AnonimoweMirkoWyznania: Bez realnej próby rynkowej z MVP nie poznasz odpowiedzi na swoje pytanie. Ktoś słusznie zauważył, że na Tinderze są już profile bez zdjęć i też sobie radzą... Moim zdaniem kluczowe jest pytanie: czy istnieje wystarczająca grupa osób płci obojga potrzebująca anonimowości, że na bazie tej grupy można by zbudować nową społeczność dla takiej aplikacji? Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Być może gdybyś zareklamował