Wpis z mikrobloga

O CIE #!$%@? XDDD Najlepsze na dobranoc xD

Obejrzyjcie to, bo to jest rozumowanie i postrzeganie świata po napierałowemu w pigułce xD - https://www.youtube.com/live/Yj7hDGDIlIM?feature=share

„Karoline Łoznackey czy jak jej tam - wiadomo. Gra dla Danii w tenisa i jej tam dobrze płacą”

„Piszczek, tak Piszczek, dobrze mówię? Grał w Niemczech - potem proponowano mu dobieranie polskich piłkarzy, a on nie chciał. Bo wiadomo polscy piłkarze nie chcą słuchać. W ogóle oni piją i mają wszystkich w dupie.”

„Dacia Logan - takie fajne, nowoczesne auto. Dzisiaj jechałem. Podobno bezawaryjne - tak mi mówiono.”

Doktorku, i tak wiadomo, że nie posłuchasz mądrzejszego, „bo masz taki problem, że nie potrafisz słuchać i zamknąć mordy” - ALE - poczytaj sobie jak działają wynagrodzenia w tenisie. Taka Sabalenka nie reprezentuje żadnego kraju, a Australian Open musiało jej odpalić ponad milion dolarów nagrody za zwycięstwo w turnieju. Myślę, że taka łapczywa ruska ma w dupie kogo reprezentuje - identycznie może reprezentować sobie Księżyc albo Marsa. Pewnie wahania by przyszły gdyby miała zagrać pod flagą USA albo Polski. Nie słyszałeś doktorku o pewnej tenisistce, która jakimś cudem gra dla Polski i nazywa się Iga Świątek i jest od prawie roku numerem jeden na świecie? Pewnie katonacjozjeby jej dobrze zapłaciły, ty yebbany przygłupie.

Piszczek postawił warunki do bycia ASYSTENTEM portugalskiego selekcjonera reprezentacji Polski - nie dogadali się i TYLE. Asystentem będzie jakiś inny Polak.

Pijaństwo w kadrze to już przeszłość i zabawa dla nic nieznaczących graczy odchodzących powoli na emeryturę jak Grosicki albo Jędrzejczyk. Większość kadry to profesjonalni atleci l, jak - Lewandowski, Zieliński, Zalewski, Milik - nie grali by w czołowych zespołach, czołowych lig gdyby pili - dzisiaj jest to niemożliwe. Wystarczy spojrzeć na ich sylwetki. Nie da się zbudować czegoś takiego łàcząc alkohol. Możemy narzekać na styl gry w ostatnich latach - nie zmienia to faktu, że jesteśmy w światowej czołówce ekip od prawie 10 lat. Regularnie gramy na mistrzostwach świata i Europy. A na ostatnim mundialu wykręciliśmy lepszy wynik niż Niemcy. Może Piszczek powinien jednak kadrę die Mannschaft objąć? xD A może Niemcy też mają „ten problem, że nie potrafią zamknąć mordy? XD

No i Dacia Logan - w którym miejscu jest ona nowoczesna to nie wiem. Myślę, że jakością bije ją na głowę większość chińskich marek, a co dopiero w zestawieniu z europejską konkurencją. Raczej nie jest to dobra reklama dla Rumunii - kojarzyć się będzie z biedą, mimo że dogania pod tym względem nasz region UE.

Jeszcze na dokładkę - „Herezją jest na przykład to kiedy Stalin tłumaczy czym jest komunizm, samemu nie będąc komunistą” Doktroku, ja mam lepszy pomysł na definicję herezji - jest ona wtedy, gdy „doktorek niehabilitowany tłumaczy co to liberalizm, samemu nie będąc liberałem, a zamordystą”

To jest niesamowite, że doktorek ma tak ZE WSZYSTKIM - żyje we własnym ograniczonym świecie swoich prostych i bezrefleksyjnych myśli. W dodatku pisze o tym książki i chce na tym zarabiać. Kocham to uniwersum xD

#napierala #schoweknamiotly #bestiazewschodu
Mjj48003 - O CIE #!$%@? XDDD Najlepsze na dobranoc xD

Obejrzyjcie to, bo to jest roz...

źródło: ED1757E0-FFD2-4AA6-8A22-24CF1C1A837B

Pobierz
  • 27
@kfiatek_na_parapecie: Najlepsze jest to, że nie wiesz z czym wyleci jutro. Wczoraj zagorzały ateista, wyśmiewający religie, machając książkami Dawkinsa - dzisiaj - wychwala protestantyzm, jako „prawdziwą wiarę chrześcijańską, która bada co powiedział Jezus” Wczoraj wyśmiewał lewicę (we własnej pracy habilitacyjnej też, za co dostał zjebę od prof. Chwedoruka za prostacki język) i chwalił się, że jest konserwatystą. Dzisiaj mówi, że absolutnie nim nie jest xD Nigdy nie wiadomo co przyniesie kolejny
@Mjj48003: w tym filmie powiedzial, ze szanuje protestantyzm, bo nie zajmuje sie polityka tylko religią, ale z tego co ja znam historię to w dużej części panstwa, ktore przechodzily na protestantyzm robily to z politycznych powodow... rzadko ktory wladca myslal o dogmatach religijnych, chodzilo czesciej o uklad sil w europie i takie przejscie na protestantyzm wtedy bylo decyzja stricte polityczna
@Mjj48003: doktorem to on powinuen być od swojego zdrowia psychicznego. Najpierw deprecjonuje sport, ośmiesza go - potem udaje, że chodzi na siłownię, potem wypowiada się w sposób ignorancki #!$%@?ąc kocopoły na tematy, o których nie ma pojęcia. Niech sobie nagra sam o sobie Teatrum Choroszczum a nie wyzywa ludzi, którzy poświęcili życie na to aby być wybitnymi w swoich dziedzinach (co jak widać jemu się marzy, a nie udało). Nienawidzę osobiście
@Mjj48003: ogladalem to, ale przeoczylem ten moment z tenisem i tym ze panstwa im wyplacaja wynagrodzenia jak doktorkom na uczelni xD, czyli znowu doktorek ledwo leb wychyli z historii i sobie leb rozpjerdala na jakichs podstawowych tematach, a to wszystko uslyszal albo uzgodnil z tym lebskim taksowkarzem xD, tylko ten motyw z DACIA mnie zdziwil co on znowu wymyslil z ta awaryjnoscia, przeciez to od rodzaju silnika zalezy a nie od
@Mjj48003: Pan doktór nie rozumie że stworzenie całkiem nowej marki samochodu, szczególnie w Europie przez jej przepisy jest niezwykle karkołomnym zadaniem. Gdyby to było takie proste jak sobie uroił to Saab by nie padł a Volvo nie zostało przejęte przez chińczyków. Nie wystarczy stworzyć prototyp co już jest bardzo trudne i kosztowne od zera. Trzeba mieć jeszcze sieć dystrybucji, sieć serwisową, zdobyć zaufanie klientów, to jest gigantyczne przedsięwzięcie. Nie mówie że
@kfiatek_na_parapecie: część może go tylko podpuszcza, paru starych szurów zawsze się znajdzie, ale coś dużo tego. Tak swoją drogą czy on ma świadomość o tym tagu i co to się na jego temat wypisuje? Były jakieś odezwy poświęcone wykopkom, czy w takie detale nie wchodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)