Wpis z mikrobloga

@ediz4: pozwolisz że podam ci ręke, tą samą którą podcierałem sobie dupe i którą waliłem konia. Oczywiście spucha poszła na palce.
Ja #!$%@?, żeby trzeba było tłumaczyć po co się myje ręce
  • Odpowiedz
@MizoginLu: No to roznosi - będziesz włazić do kibla i sprawdzać każdego czy się dobrze podtarł? Wyśmiewacie Januszeksy a jesteście jeszcze gorsi od przeciętnego Janusza.
@RedveKoronny: Nie. Po prostu Ci nie podam ręki. I nie pytałem po co myć ręce. Wyśmiewam popieranie wymyślania kar 50 zł za nie mycie rąk.
@Reezu: Obrzydliwe to jest LGBT a nie każe im płacić 50 zł za bycie gejem i lesbijką.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Reezu: Obrzydliwe to jest LGBT a nie każe im płacić 50 zł za bycie gejem i lesbijką.


@ediz: ? XDDDDD

Nie dość że rąk po sraniu nie wycierasz to jeszcze wymyślasz jakieś LGBT w tym wątku

Typowa prawica xD
  • Odpowiedz
@Gordoniasty: kobiety w damskim kiblu wyrzucały ręczniki papierowe do muszli co powodowało zatykanie kanalizacji więc powiesili poniższą kartkę:

Papierowe ręczniki proszę wrzucać do kosza a nie do muszli

Po tygodniu musieli potwierdzić druga kartkę:

Proszę nie wrzucać zużytego papieru toaletowego do kosza tylko do muszli. Panie sprzątające ten papier wyciągają rękami

Legenda głosi że w damskim jest największy syf. Potrzebuje kartki żeby wiedzieć gdzie się wyrzuca oddany papier
  • Odpowiedz