Wpis z mikrobloga

Sory, podejrzewam, że zjazd po nootropach mi namieszał w bani, bo przyśniła mi się ostatnio dziewczyna, już kobieta, w której się zakochałem bez wzajemności jakieś 10 lat temu w "licbazie". No i chwilowo to platoniczne uczucie wróciło i się męczę jak ja pie*dolę. Za kilka dni przejdzie. Musi. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cyborg4334: To ja Ci powiem co znaczy kochać. Nie musisz jak i wszyscy się ze mną zgadzać ale:

Kochać to czuć pod palcami jej skórę nawet gdy śpi w drugim kącie łóżka, to cieszyć się z mrugających rzęs na szyi gdy się w Ciebie wtula.
Kochać to kupować jej kwiatek bez okazji a rano gdy wstaniesz wcześniej obudzić ją kawą i ciepłą grzanką, to dobierać jej kolor szminki do sukienki gdy
  • Odpowiedz
"Kochać to rozmawiać bo gdy pierwsze uniesienia przeminą trzeba nauczyć się na nowo dzielić troskami
Kochać to umieć akceptować to jak się zmieniamy, mentalnie, fizycznie, jakkolwiek" tu jesteś blisko prawdy, reszta to napalenie na fizyczność.
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: dlatego dziwią mnie ci co się poddają w wieku 20 lat. Choć z drugiej strony to świadczy o ich podejściu do życia. Skoro tak szybko się poddają, to znaczy, że sami na siebie ten problem sprowadzają.

Łotever, gratz.
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: 35 lat, też nigdy tego nie doświadczyłam. I pewnie już nie ma szans. Także bardzo się cieszę, że komuś się udało, moim zdaniem to jak wygrana na loterii, trzeba naprawdę docenić, że jesteś takim szczęściarzem.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: są różne rodzaje szczęścia, wydaje mi się, że podstawą jest żeby przede wszystkim czuć się dobrze samemu ze sobą żeby nie przerzucać na kogoś swoich problemów. Wiele innych rzeczy też sprawiło mi w życiu dużo radości i nauczyłem się oraz przyzwyczaiłem do czerpania satysfakcji z samorealizacji. No, ale nie będę dyskutował z tym, że na pewno doświadczanie bliskości z inną osobą i te wszystkie drobne gesty o tym świadczące są
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: Ech, zazdro, ja zawsze bez wzajemności, nawet jak mi się wydaje, że ktoś jest zainteresowany, to i tak się okazuje, że nie jest, albo spotka nagle kogoś innego. No i potem wchodzisz w związki z ludźmi, których nie lubisz i jest jeszcze większa kaszana.
  • Odpowiedz