Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
zrobiłam największe świństwo... kocham go i nie wiem dlaczego to zrobiłam :( i jeszcze ukrywałam to przez rok, kłamałam... jestem zwykłym ujem, albo nawet i gorzej. Mogłam od razu to powiedzieć, a nie miesiąc po ślubie, tak to moglibyśmy się po prostu rozejść, miałby ode mnie spokój przynajmniej a tak? pocałowałam się za innym, nic więcej nie było a ja to ukryłam, myśląc, że tak będzie lepiej, zraniłam go, on jest taki wspaniały a ja jak zawsze zepsułam, nie wiem czemu to piszę, w sumie nie mam komu się wyżalić, najchetniej to bym sie wyprowadzila, wtedy nie musialby na mnie patrzeć, moze tak by bylo lepiej? ale jesli bym to zrobila, to by oznaczało, ze nie chce walczyć, a chcę. Jestem egoistką, wiem, ze wykop to nie jest dobre miejsce na takie rzeczy, bo zaraz wleci mem "jak bedzie chciala wracac to lej w pysk", moze tak faktycznie trzeba? Kto by chciał być z kimś takim, naprawdę tego żałuję, ale co mi po tym jak go zraniłam, on już mi nie zaufa, bo po co ufać komus takiemu. Co chwilę płaczę, najgorsze jest to, ze nie wiem jak to naprawic... dać mu czas? ale to wtedy pokazuje, ze nie walcze, mam ciągle mowic, ze przepraszam? czyny ważniejsze niż słowa i... nie wiem co robić. byłby szcześliwszy nie znając mnie, byłby wtedy z kimś innym, może miałby też wtedy swoje wymarzone dzieci, których ja nie chce mu dać? Da sie kogos jeszcze pokochać mimo takiego czegoś? Chyba nie :( trzeba ponosic konsekwencje swoich czynow, cholernie sie ich boje ale to tylko i wylacznie moja wina...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f2a557072fc8000a3ae33e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
Zajebiozaur: Jeśli rzeczywiście"tylko" się z jakimś całowałaś i nic więcej, to zdecydowanie przesadzasz i nic katastrofalnego się nie stało, ale jeśli doszło do czegoś więcej, to już brzydko...

Ja nie miałbym z tym problemu, bo jesteśmy tylko ludźmi i każdemu może się zdarzyć chwilowy brak kontroli. Pytanie, co z tym później zrobi.

Jeśli piszesz prawdę, to nie panikuj. Wszystko będzie dobrze.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz