Wpis z mikrobloga

@kinga-kse: Po kilkukrotnym udziale w #barylkakrwi w końcu losowanie trafiło na mnie (). Ostatni raz wygrałam coś w 2001, kiedy to paragon od mojej pizzy wygrał nam (teoretycznie mnie, praktycznie rodzicom) telewizor, który oddaliśmy cioci zamiast umieścić go w moim pokoju żebym mogła oglądać w spokoju "Wszystkie psy idą do nieba" i "Arielkę" (ʘʘ)

Dlatego #chwalesie giftami, które otrzymałam po ostatniej edycji od @BarylkaKrwi oraz sponsorów akcji.

Paczka została ładnie zapakowana, a jej zawartość nie odbiega zbytnio od pozostałych- znalazłam w nim 2 torby na zakupy (super bo korzystam z takich wynalazków), dużo słodyczy (super bo dieta jest mi obca), smycz na klucze, kubek z Baryłki (very good, kawusia już w nim wypita. nawet umyłam przed użyciem), przypinkę i magnes, 4 pary skarpet, karnet na siłownię (której niestety nie ma u mnie w mieście), kupon rabatowy na żelki (mój wewnętrzny janusz jest w siódmym niebie), dwie gumowe bransoletki oraz wykopowe naklejki. Jedyna różnica w porównaniu do paczek innych osób, to naszyjnik. Faceci dostali butelki z filtrem, a ja naszyjnik bo... wiadomo dlaczego, hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólna ocena przesyłki to 9,5/10 przy czym 0 to wiadomo co, a 10 to machanie legitymacją ZHDK w poczekalni pełnej ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wstawiłam również relację na mój instagram (nick taki jak tutaj), gdzie regularnie promuję #krwiodawstwo .

Następna donacja za ok 3tygodnie i oczywiście dopiszę się do Baryłki.

Wrzucam zdjęcie zawartości i swoją zadowoloną mordę[]. Jeszcze raz dziękuję za prezenty!!!!
kinga-kse - @kinga-kse: Po kilkukrotnym udziale w #barylkakrwi w końcu losowanie traf...

źródło: comment_1626516883RCG4RkgvCKfpnqFzb4MIGO.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@kinga-kse: Z tym telewizorem to straszna lipa ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak można tak dziecko potraktować, wygrałas telewizor i oddali go ciotce, ehhhhhh
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kinga-kse: super post! Smacznej kawusi życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak coś to jedna osoba dostała butelkę z filtrem a nagrody od IC były losowe więc to nie dyskryminacja ( )
  • Odpowiedz
Ostatni raz wygrałam coś w 2001, kiedy to paragon od mojej pizzy wygrał nam (teoretycznie mnie, praktycznie rodzicom) telewizor, który oddaliśmy cioci zamiast umieścić go w moim pokoju żebym mogła oglądać w spokoju "Wszystkie psy idą do nieba" i "Arielkę" (ʘʘ)


@kinga-kse: najsmutniejsza część tej całej historii ;(( Gratuluję i oddawaj dalej! Ja muszę sobie zrobić niestety przerwę pewnie na dobry rok.
  • Odpowiedz