Wpis z mikrobloga

Dobra ocipieje zaraz, moja dziewczyna z którą byłem 2 lata zaczęła flirtowac z jakimś jej kolegom ze studiów, powiedziałem że mi się to nie podoba i nie chce żeby pisali w takim tonie. Powiedziała że już razem nie piszą ale dowiedzielame się za #!$%@? kasuje wiadomości. Przeprosiła spoko loko już nie będzie z nim wgl pisać. Okazało się że poszli razem na imprezę na której się pocałowali w usta. Szok i tragedia. Powiedziała że nie wie co do mnie czuję i potrzebuje czasu bo akurat wyjeżdża na obóz. Po tym czasie mówi że mnie kocha ale się wypaliła. Tak cholernie ja kocham i nie wiem jak mam się od niej zdystansować. Jej to poszło gładko nie pisze nie dzwoni tylko odpisuje na moje wiadomości (chciałem przejść na przyjacielskie tory).
Chce się zdystansować od niej zapomniec mieć pełen luz. Jakieś porady jak wyjść z dołka?
#zdrada #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 54
@misiorozpusty: na wyjście z dołka dobre będzie zajęcie się czymś i nie pisanie do niej bo tylko widzi ze tobie zależy a jej tak naprawdę nie i nic z tego nie będzie jak mówię zajmij się czymś zacznij spotykać się z łudźmy zowbczysz ze bez niej tez jest dobrze a za jakiś czas jak emocjonalnie będziesz potrzebował bliskości to możesz jej poszukać znajdzie się lepsza i bardziej godna Ciebie Mireczku :)