Wpis z mikrobloga

niem gry w tej grze? Jak się zginie to gra od nowa czy jest się bardz


@kubussek: Jak zginiesz to cofa Cię do ostatnieo ogniska przy którym odpoczywałeś (zwykle nie więcej niż 20-30 min gry) - gorsze jest to, że tracisz wszystki zgromadzone dusze (zostają na ziemii w miejscu śmierci, więc da się odzyskać) i wszyscy przeciwnicy się odradzają.

PS. Gra jest niesamowicie dobra!
@daymoss: Jezeli chodzi o Dark Soul to sie nie wypowiem ale gralem w poprzednika Demon Souls. Gra bylem tak podjarany ze kupilem wersje Japonska przed wyjsciem na europe. Trzeba przyznac ze gra jest bardzo trudna. Walka z bosami musiala przebiec idealnie bo max 2 ciosy i bylo po grze.
@Strzalka: ja w Demon's Souls zagrałem dopiero niedawno, gdy Sony wrzuciło go do PS+ i dawno żadna gra nie sprawiła mi takiej frajdy, nie myślałem, że coś ją przebije do czasu aż nie zagrałem w Dark Souls.

@nekti: na myszce nie miałem okazji ale jeśli o pada chodzi to złego słowa nie powiem.
@daymoss: Tomb of Giants, też mnie ten szkielet #!$%@?ł :D Dobrze, że miałem Havel's Armor w tym momencie i wysokie Poise bo by mnie #!$%@?ł jak tego :D

@nekti: Jak zainstalujesz dwa mody, to na klawiaturze i myszce gra się świetnie. Bez tych modów bez pada nawet nie podchodź do tej gry.

@kubussek: No ja w tej chwili mam ze 40 h a jeszcze nie przeszedłem. Gra jest trudna
@Khaine: Dodam jeszcze, że gra ma dosyć wysoką replaybility, bo i tak nie ma fabuły. To jest dokładnie jak z Diablo. Grasz po to aby przetestować nową postać i innego builda. Oprócz tego 7 razy można tą samą postacią grać od nowa w New Game+ , New Game +2 itd, aż do +7. Za każdym razem trudniej i wincyj dusz do zgarnięcia (aczkolwiek nie wiem czy to ma sens jakiś większy).