Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
#polakirobaki #polakzagranica #niemcy
Któryś miał już robić dill życia ale automat nie chciał przyjąć polskiej butelki... To co on będzie ją 20 metrów do kosza targał? Tu #!$%@? i będzie dobrze...
Potem ludzie się dziwią że póki nie muszę to nie przyznaję się że jestem z Polski...
fishery - #polakirobaki #polakzagranica #niemcy 
Któryś miał już robić dill życia ale...

źródło: comment_1626446952q1HPVdfxF0oo6wkZDy0oU8.jpg

Pobierz
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jaranie_browna: Pewnie z tych powodów że oddawałem tam butelki? Poza tym jeśli coś jest nie tak to automat wyświetla odpowiedni komunikat.
Jednakże idąc Twoim tokiem rozumowania i wyszukując kolejne prawdopodobne rozwiązania co powiesz na Polaka który nie zdążył zabrać butelki gdyż został porwany przez UFO?
@fishery b dobrze zrobił, zresztą to butelka jest po polskim produkcie. Skąd wniosek że to polak?

@jaranie_browna: Stąd że jeśli to byłoby tyskie kupione w DE to automat by przyjął. Tak więc wniosek iż to mieszkaniec kraju zza wschodniej granicy gdyż Niemiec zabrałby butelkę z powrotem.


@fishery: gowno prawda, kupowałem polskie piwa w sklepach w Niemczech i automat w Kauflandzie ich nie przyjmował
gowno prawda, kupowałem polskie piwa w sklepach w Niemczech i automat w Kauflandzie ich nie przyjmował


@janusz-lece: te polskie piwa z importu (ktore mozna kupic w np. kioskach) nie sa sprzedawane w butelkach z pfandem, bo sa rozlewane do butelek, ktore nie sa objete tym systemem, ale jest tez Lech i Tyskie w np. trinkgut, ktore jest rozlane do lzejszych butelek i mozna oddawac skrzynkami bez problemu.

@fishery zesrales sie na
@fishery:

Niestety nie. Jako mieszkaniec cywilizacji posprzątałem po bydle.


I bardzo dobrze zrobiłeś.
Parę miesięcy temu miałem podobną sytuację. Szedłem do sklepu i zauważyłem, że dosłownie tuż obok pod koszem leżały 3-4 butelki po piwie (żeby chociaż jeszcze były w coś zawinięte, ale gdzie tam). Posprzątałem i się wkurzyłem.
W takich chwilach nawet żałuję, że UE nie jest jednym państwem i nikt nie ma kontroli nad zachowaniem takich osób. W takiej