Wpis z mikrobloga

Koniec sezonu się zbliża wiec mam pytanko, nowy zaczyna się od razu po zakończeniu starego czy jest jakaś chwila przerwy? I druga kwestia, teraz chyba nie ma sensu brać premium, prawda? Jak zacznie się nowy sezon to level mi zostaje? Gdybym wtedy sobie kupił premke to będę mógł odebrać te same nagrody które miałbym teraz przy premce?
#rocketleague
  • 8
  • Odpowiedz
@AST0N:

nowy zaczyna się od razu po zakończeniu starego czy jest jakaś chwila przerwy?

Od razu

Jak zacznie się nowy sezon to level mi zostaje?

Nie

Gdybym wtedy sobie kupił premke to będę mógł odebrać te same nagrody które miałbym teraz przy premce?

Nie

Za to jak kupisz teraz to zgarniesz wszystkie nagrody od początku sezonu które byś dostał, jakbyś miał od początku rocket passa
  • Odpowiedz
@AST0N: Zależy jak na to patrzeć, jeśli chodzi o sezon jako stricte rangi to tak, od razu, na rocket passa trzeba poczekać, w tamtym sezonie bylo to kilka dni.
Lvl zostaje, jeśli chodzi o LVL konta, lvl rocket passa wraca na 1
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AST0N: jeśli zamierzasz kupić passa w przyszłym sezonie, a teraz wbiłeś ze 100 lvl obecnego, to opłaca ci się jeszcze teraz passa kupić. Dostaniesz wszystkie itemki z wbitych dotychczas poziomów oraz odzyskasz kredyty (do 110 lvl odzyskujesz 1000 kredytów).
  • Odpowiedz
@FarmazonowyMsciciel: właśnie mam 70, gram sobie od czasu do czasu i raczej tylko z ziomkami z pracy. Jeden kolezka się wkręcił bardziej, gra praktycznie codziennie (a nie tylko z nami w grupie) i wbił stówkę w piątek trochę zaczął nołlajfować przez co ma przegrane więcej godzin niż ja (2 dni i 23 godziny - ja mam 1 dzien i 17 godzin). Jakbym się postarał to do końca sezonu może bym setkę
  • Odpowiedz
@AST0N: Przy 70 lvl też ci się opłaca. W rocket passie masz mnożnik PD, więc grając kilka meczy dziennie spokojnie dobijesz przez te ostatnie trzy tygodnie do 110 i odzyskasz kredyty.
  • Odpowiedz