Wpis z mikrobloga

Załamałem się... ktoś ostatnio wrzucił artykuł z Newsweeka dot. Top Gear w Polsce. Tekst w sumie traktuje o tym, że leciało sporo dowcipów o Polakach (czasem z motywem fekalnym), ale widownia i tak się śmiała - i dobrze, bo widocznie w końcu nauczyliśmy się śmiać sami z siebie zamiast tylko się oburzać na wszystko wokół (i tu przykład Abelarda Gizy i pierdzącego papieża).

Jest za to jeden problem: tytuł. "Top Gear - gówno Polaków śmieszy". Wykopki to zobaczyły, pomyślały "Top Gear, Polacy i gówno w jednym zdaniu - REDAKTORZYNA OBRAŻA MÓJ KOCHANY NARÓD I PROGRAM!!!1111jeden" i zaczęły się bojowe komentarze i plusowanie ich. A wypadałoby chociaż zajrzeć do znaleziska, przeczytać dwa pierwsze zdania... ale nie - "OBRAŻAJO (...chyba, tak mi się wydaje), SZABLE W DŁOŃ!".

Czyli wielki ból dupy niusłika nad poczuciem humoru polaków. (by @Lukas77986 )


Wyborne, facet robi w Newsweeku i przeszkadzają mu żarciki z Polaków (by @Tremade)


Pamiętam te czasy kiedy newsweek na prawdę coś znaczył. Dzisiaj to takie same gówno jak fakt lub wyborcza. Mnie rozśmieszył artykuł w powiązanych - Clarkson nie umie jeździć. Widać że NS kogoś bardzo boli to że ktoś ma charyzmę. (by @gundis24)


Według niusłika polacy to antysymici, nacjonalisci, nieroby, faszysci, ciemnogród. szkoda czasu na ten szmatławiec od Axelspring Polska czyli niemieckiego koncernu medialnego. (by @globalgsmtm )


Żałosny pseudodziennikarzyna cebulak, przynajmniej by obejrzał filmiki na YT bez przewijania zanim się wypowie. Nie wie o czym pisze i ma straszne kompleksy, smutne. (by @vacu).


Link do znaleziska: http://www.wykop.pl/link/1667713/newsweek-top-gear-gowno-polakow-smieszy/

##!$%@? #quovadiswykop #cebulaki
  • Odpowiedz