Wpis z mikrobloga

Też macie wrażenie że ciężko będzie wytypować spadkowicza na razie ?
Ja mam tylko jednego pewnika Stal Mielec która kompletnie nie robi nic aby się utrzymać a że miała #!$%@?ą kadrę to jest jak jest
Łęczna ściągneła Gola,Rymaniaka i słyszy się o paru ciekawych nazwiskach jeszcze
Termalica i Radomiak też motzno idą
Ciekawe kto będzie kandydatem do kolejnych 2 miejsc -Warta ?
#ekstraklasa
  • 9
@TMCB: Przeceniasz Łęczna moim zdaniem. Stal i oni myślę że mogą polecieć. Co do trzeciej drużyny, ciężko zgadywać, nie zdziwi mnie jak na przykład Wisła Płock poleci, a może wreszcie ONZ Cracovia
@kosteq64: Możliwe że przeceniam,ale transfer Gola to fajne wzmocnienie + mają dobrego bramkarza
Płock sciągnął Furmana + Szwoch w formie to moze być cięzko aby spaść i jeszcze Kolara przecież kupili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TMCB: Gol już swoje lata ma, mogę się mylić, ale nie widzę w nim aż takiej wartości. Ot solidny zawodnik, ale nie robiący różnicy. Płock rzuciłem tak z czapy. Co do Warty, bo wcześniej pisałeś, zdziwiłbym się jakby spadli. Jeżeli będą nadal szli tym samym stylem, czyli defensywka ułożona, to ze słabymi drużynami będą robić punkty, mimo że nie ma już Baku
@TMCB: Zagłębie Lubin ani jednego sparingu nie wygrało, burdel w klubie, n̶i̶e̶ ̶w̶i̶a̶d̶o̶m̶o̶ ̶k̶t̶o̶ ̶b̶ę̶d̶z̶i̶e̶ ̶t̶r̶e̶n̶e̶r̶e̶m̶.̶ W normalnej lidze byliby kandydatem do spadku, a tak puchary czekają ¯\_(ツ)_/¯

ok, teraz zobaczyłem, że Żurawia biorą, ale nadal słabo
@TMCB: stal i Łęczna jak dla mnie pewniaki. BBT wydaje się mieć na siebie pomysł żeby się utrzymać, Wisła Płock jest jaka jest ale jednak kadra dająca spokojne utrzymanie. Zastanawiam się nad Radomiakiem i tamtejszym zaciągiem brazylijskim który może nie odpalić co raczej zagwarantuje spadek. A jeszcze mam Kraków gdzie dokonały się większe lub mniejsze rewolucje kadrowe i bym się jakoś nie zdziwił gdyby ktoś z Krakowa poleciał. Ogólnie jak miałbym
@TMCB: Jak dla mnie na ten moment pewniak to Stal, tam się po prostu nic nie zgadza. Natomiast w gronie "walczących o spadek" widzę Łęczną, Radomiaka, Nieciecze i Wartę (nie wierzę że będą w stanie powtórzyć drugi taki sezon jak poprzedni + odejście Baku który kilka punktów im zrobił). Zastanawiam się tez czy Górnik Zabrze nie wplącze się w ta walkę bo jeden Podolski sam tego nie dźwignie i też jakoś
@TMCB: Ja zbyt kontrowersyjny nie będę i sądzę że Stal Mielec zleci na 100% (brak transferów, brak stylu, niski poziom sportowy + problemy finansowe), a o 2 pozostałe miejsca powalczą Radomiak, Łęczna i może Wisła Płock (chociaż powrót Furmana trochę ich oddala od strefy spadkowej. Jeśli w Niecieczy nie powtórzą błędów z debiutu w ESA (paniczne zwalnianie trenera i transfery) to mają szanse się utrzymać. Ale wiadomo że to ekstraklasa i