Wpis z mikrobloga

Z tego co wiem, oskarża się masonerię o różne zbrodnie.


@milymirek: Niech foliarze chociaż udowodnią coś raz a porządnie po pierwsze, a po drugie niech wreszcie znajdą wspólną wersję. bo słyszałem już o tych, że światem chcą zawładnąć żydzi, reptilianie, masoni, sataniści, iluminaci, korporacje, templariusze, potomkowie egipskich kapłanów i tam podobne. Słyszałem, że spisek ma 300, 500, 5000, a nawet więcej lat. Słyszałem już hipotezę o pustej ziemi i hipotezę purpurowego
@DIO_: Papier wszystko przyjmie, a ogranicza ich tylko wyobraźnia. :)
Nawet jeśli któraś jest prawdziwa, to nie da się jej wyłuskać z szumu informacyjnego.
Jakbym był spiskowcem, to na pewno produkowałbym teorie w dużych ilościach i dbał o propagowanie ich po necie. :)
To tak w ramach wojny informacyjnej.

Nikt nie jest w stanie sprawdzić ewentualnych dowodów na cokolwiek, bo każdy z osobna musiałby się zgłębiać w każdą teorię dogłębnie.
A
@DIO_: Śmiej się jak chcesz ale żebyś potem nie płakał i nie robił pod siebie ze strachu. Wiem że większość ludzi żyje w matrixie i iluzji idealnego świata i nie zdają sobie sprawy jacy powaleni ludzie na nim żyją i co robią za kurtyną, zabijanie dzieci w rytuałach satanistycznych, porywanie ich do domów publicznych itp.