Wpis z mikrobloga

Płetwa 2.0 od Jackapacka. Używa ktoś? Ma jakieś wady? Może ktoś wrzuci jakieś alternatywy?
Obecnie mam torebkę od Zefala która jest niby ok, ale denerwuje mnie to, że żeby ją otworzyć muszę praktycznie stanąć w miejscu, bo ma ekspres w kształcie litery U, nie idzie go otworzyć jedną ręką w trakcie jazdy i jest to mega frustrujące szczególnie w dłuższych trasach na szosie.

#rower #szosa #gravel
Pobierz Rinter - Płetwa 2.0 od Jackapacka. Używa ktoś? Ma jakieś wady? Może ktoś wrzuci jakie...
źródło: comment_1626344519qRBioHUcsKQdZX1dfv3Xmu.jpg
  • 20
@Rinter: Mam używam, niedawno przejechałem z nią maraton Tour de Silesia. Bardzo fajna, nie buja, siedzi stabilnie na rowerze, zamki chodzą lekko, można normalnie ją zamykać i otwierać w czasie jazdy, nie rysuje ramy (przynajmniej u mnie tu pewnie zależy od jakości samego lakieru na ramie). Nawet dosyć pojemna jak na 1l, ale jak to chyba we wszystkich takich torbach jest, jak się napakuje za dużo to może się okazać że
@Dziaku: no ja właśnie też się rozglądam za czymś na kierownicę ale do kierowniczki nie jestem przekonany. Widziałem opinie że coś w mocowaniu potrafi się urwać na wertepach (gumka czy ten sznurek w zapięciu chyba) no i zielonyf16 coś też wspominał, że ma dość mocno porysowaną kierownicę od torebki, a używa właśnie kierowniczki. I myślę, że raczej będę szukał czegoś innego z zapięciem na taśmy, ale w tej chwili mi na
@Dziaku: Paradoksalnie właśnie korzystam z kierowniczki bo odpowiada mi rozmiar. Nie jest za duża co dla mnie jest plusem. Po prostu nie wożę tam elektroniki. Jeśli jeździsz z lemondką to bezkonkurencyjna jest apidura z serii race. Jeśli chcesz tzw piórnik a'la kierowniczka to babylegs robi bardzo fajne albo pathfinder.gear