Wpis z mikrobloga

Ja to jadłabym najchętniej tylko lody malinowe no ale niebieski jednak raz na jakiś czas chce zjeść obiad XD
- Mielone panierowane w skórkach wieprzowych
- cukinia smażona na oliwie
- mizeria
- pomidorki

Przeżyłam lekki sajgon i wracam do, mam nadzieję, regularnego postowania!

Zapraszam również na instagrama ziemniakizostaw
I bloga ziemniakizostaw
I wspierania mnie przez buycoffee.to
ziemniakizostaw

Miłego dnia ()

#keto #gotujzwykopem #ziemniakizostaw
c.....i - Ja to jadłabym najchętniej tylko lody malinowe no ale niebieski jednak raz ...

źródło: comment_1626329505EMMmazmGDCmWkFTitDtthB.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@chixi: Tak właśnie myślałam że postujesz. Dania zwykle są niewielkie i dość lekkostrawne nawet jak na keto, idealne na przystawkę, nie na główne dania.
Jak postujesz? Masz jakieś wyznaczone dni w tygodniu czy robisz cały tydzień oczyszczania co jakiś czas?
  • Odpowiedz
  • 0
@arinkao nie mam regularnie wyznaczonych dni, codziennie jem we w miarę krótkim oknie, jak mam ochotę (a raczej nie mam ochoty jeść) to robię 24h a raz na 3 miesiące 72h
  • Odpowiedz
@chixi: I wtedy w ogóle nie jesz czy coś konkretnego? Pytam bo ja od wielu lat robię sobie dni warzywne (bez ziemniaków ( ͡~ ͜ʖ ͡°)) Kiedyś każdy poniedziałek był dniem marchewkowym i czułam się zajebiście.
  • Odpowiedz
  • 1
@chixi:

ja mogę zostać waszym dzieckiem - mentalnie mam z 13 lat

@vateras131 W świecie trans to możliwe. Jesteśmy po prostu transletni / transwiekowy /transageowy. Wybierz jedno.
  • Odpowiedz
@chixi: k... co za debile się zebrali. Dietetycy od tłuszczu xD zajebiście wygląda, myślałem że ogórki mają dużo węgli. Ale nie o tym chciałem. Skąd bierzesz skórki? Sama robisz że świeżych czy kupujesz i gdzie?
  • Odpowiedz
@chixi: to te znam. Robiłem z nich ostatnio chleb carnivorowy z tych skórek, mięsa drobiowego i jajek. Ale one są tak niedobre przez ten smak bbq że końcówkę chleba wywaliłem.
  • Odpowiedz