Wpis z mikrobloga

To w kółku to dyskretne podłączenie omijające licznik. Pobór na poziomie 1,4A więc pewnie chodzi PC i kopie krypto. Mam dylemat co zrobić.
Odcinac bez konsekwencji nie chce. Na myśl mi przychodzą dwie opcje. Poczekać aż domownicy wrócą i zaproponować dogadanie się czy zwyczajnie zasilić ich miedzyfazowo czyli 400V i sobie iść jak gdyby nigdy nic?
Dobra #!$%@? wybieram to drugie xd

#detektywzarzutka
Zarzutkkake - To w kółku to dyskretne podłączenie omijające licznik. Pobór na poziomi...

źródło: comment_16262641588MQGXrTjCtDJFWtt3c4Edz.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: Ile się czeka mniej więcej na rewizje? somsiad kradnie prund a że jest łosiem co robił imprezy dzień w dzień to go #!$%@?łem że mimo plomby na liczniku korzysta, tylko pytanie po jakim czasie od zgłoszenia energetyka przyjeżdża?
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake:

nie wezwali. Akurat w mieszkaniu obok budowlańce robio remont i szukali elektryka który podłączy nowy kabel zasilający do licznika a lewy pobór zauważyłem przypadkowo. W sumie nawet nie wyglądał na lewy. Prawdopodobnie było tak od nowości.


I nikt tego w bloku nie sprawdzał do tej pory? Jakiś konserwator czy elektryk/energetyk tego nie zauważył?
  • Odpowiedz
Przecież tę debilkę wyśmieją. Nie napisałeś nic co kwalifikowałoby się nawet na podejrzenie popełnienia przestępstwa. Ta abderytka chce karać za potencjalną myślozbrodnię (także nawet nie za myślozbrodnię, ale potencjalną myślozbrodnię) nie rozumiejąc, że nawet gdybyś podłączył ich międzyfazowo nic wielkiego by nie groziło (ewentualnie naraziłbyś na koszty złodziei).


@Bethesda_sucks: Przez takich gości jak Ty, właśnie ludzie boją się później reagować, bo boją się, że nikt nic nie zrobi, wyśmieje ich
  • Odpowiedz
A ja bym chciał ogarniać te wszystkie nazwy, te połączenia i efekty z nimi związane. Lubię czytać/sluchac kogoś kto mi mówi jakieś nowe ciekawe rzeczy.
  • Odpowiedz