Wpis z mikrobloga

To w kółku to dyskretne podłączenie omijające licznik. Pobór na poziomie 1,4A więc pewnie chodzi PC i kopie krypto. Mam dylemat co zrobić.
Odcinac bez konsekwencji nie chce. Na myśl mi przychodzą dwie opcje. Poczekać aż domownicy wrócą i zaproponować dogadanie się czy zwyczajnie zasilić ich miedzyfazowo czyli 400V i sobie iść jak gdyby nigdy nic?
Dobra #!$%@? wybieram to drugie xd

#detektywzarzutka
Pobierz Zarzutkkake - To w kółku to dyskretne podłączenie omijające licznik. Pobór na poziomi...
źródło: comment_16262641588MQGXrTjCtDJFWtt3c4Edz.jpg
  • 99
@Bethesda_sucks: Ale nie mam obowiązku się znać. Autor grozi że zrobi potencjalnie niebezpieczną w moim mniemaniu sytuację więc to zgłaszam i tyle.
Tak samo nie znam się na silnikach odrzutowych a wiem, że rurka może narobić problemów.
Takie podłączenie może kogoś zabić lub wywołać pożar, a autor jest wyraźnie bardzo niestabilny emocjonalnie. Nie ma co ryzykować.
Dokładnie, to bait. Ludzie kradną prąd dla jaj a ty na policje chcesz chodzić. Zupełnie jak moja była, która więcej czasu składa zeznania niż siedzi w domu. Ale wszyscy #!$%@? i statystyka wykrywalności w górę.


@Zarzutkkake: Przecież tę debilkę wyśmieją. Nie napisałeś nic co kwalifikowałoby się nawet na podejrzenie popełnienia przestępstwa. Ta abderytka chce karać za potencjalną myślozbrodnię (także nawet nie za myślozbrodnię, ale potencjalną myślozbrodnię) nie rozumiejąc, że nawet gdybyś