Wpis z mikrobloga

@m0rdeczka: zesrałeś się, to teraz posprzątaj to grzecznie.
@bartton: ano to zmienia postać rzeczy
@didolo03: no właśnie widzisz, jakby to powiedzieć, nie powołam się na statystyki, w których SBT nie figuruje, a APBT stanowi 0,3%, bo są dość stare, niemniej - tak, większość pogryzień to kundle i miksy, ale nikogo to w mediach nie obchodzi. Nawet na wykopie znaleziska i pogryzieniach przez inne psy przechodzą bez
  • Odpowiedz
@matra: Gadasz z typem co ostatnio się zesrał na wykopie, bo "patus z pitbullem" nie chciał żeby on ze swoim niegroźnym pieskiem podchodził ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@didolo03 no elo panie dildo, pamiętasz mnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matra Mozesz mieć trochę racji dużo psów mieszanych jest z niebezpiecznymi gatunkami typu: amstaff, rottweiler, pitbull amerykański, które z natury mają silne skłonności do walk i słabo odczytują sygnały uspokajające. Należałem 6lat do "fundacji pasterze" miałem w życiu 16 psów ze schroniska różnych ras i mieszanek, więc też znam ten chleb troszkę :)
  • Odpowiedz
@matra: "ale on był bez kagańca i smyczy!"
- ale podłaził do ciebie, czy to raczej twój podłaził i dlatego właściciel się darł, że ma nie podłazić?
"ALE ON BYŁ BEZ KAGAŃCA I SMYCZY ***tupanie nóżkami***"

Tak w skrócie, bo posta już nie ma ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@didolo03: btw

pamiętam zablokowałeś mnie jak ciota i zgłaszałeś moje komentarze, bo dupa zapiekła, że cię ludzie zgnoili za to, że bronisz patusa i agresywnego psa bez kagańca i smyczy w skrócie :)


Tak mnie dupa zapiekła, że sam mnie zablokowałeś na jakiś czas a potem usunąłeś posta złotousty dzbanie pusty ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz