Wpis z mikrobloga

Jakie są wasze główne punkty neetowania w życiu? Interesują mnie tylko prawdziwi ludzie nieróbstwa a nie podrabiańcy oczywiście. Ja obecnie wstaję to piję jerbę jak mam albo jakąś tam herbatę od bidy, Internet tylko mobilny więc tablet i smartfony zatem granie, seriale, filmy, muzyka, wykop. Coś zjem klasycznie, nie piję alkoholu, nie palę.

Z mini zainteresowań to: longboard, ćwiczenia na drążku czy tam pompki, hantle coś tam pomacham, hamak, bumerang, frisbee, 3ds(zbieram te gry na ową konsolkę), oryginalne CD i kasety oraz kasety VHS nadal posiadam, spacery po pobliskich górach.


#neet
  • 18
@lubie-sernik inaczej bym zwariował dawno. Najgorsze jest to że cały czas trzeba szukać nowych rzeczy.

@przemek- ale nie polecam ogólnie. Mnie skłoniły do tego pewne blokady życiowe i niby nie jestem upośledzony czy tam #!$%@? za przeproszeniem w szerokim znaczeniu ale zdziczałem i nie mogę wyjść z tej strefy komfortu.

Ludzie mnie wyjątkowo irytują i nie mogę się dogadać, łatwo się poddaję.
@lubie-sernik co Ty ja mam problem z załatwianiem czegoś w banku a co dopiero praca ale próbowałem kiedyś ostro i ni uja zawsze coś. Nie znoszę wstawać na wyznaczone godziny.

No chyba że po znajomości to u brata trochę pracowałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mieszkamzmamusia: tak mieszkam z rodzicami. Staram się jak najmniej kupować i nie być zbyt dużym ciężarem, balastem dla budżetu.

@Lepper3001: no dobrze ale co oznacza to wszystko? Jakie to są konkretne zainteresowania, pasje?
Czasami śpię też tak długo ale jestem z natury nerwowy więc łatwo mnie budzi hałas.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TomgTp: neetuje z 11 lat ponad, filmy mnie nudza w gry nie gram jedynie mecze ogladam, piwo 2x w tyg jakas stara muza do tego a tak to teraz cieplo to kawa i siedze za domem z rodzicami słuchając radia jak dziad