Wpis z mikrobloga

Azjatki vs Polki

☑ Do 50 niemalże się nie starzeją vs po 30stce już widać duże ślady "rozkładu"
☑ Wysoki metabolizm dzięki czemu zawsze trzymają linię vs trzymają linię do ślubu, a potem metamorfoza w wieloryba
☑ Uwielbiają dla ciebie gotować i wrzucać fotki jedzenia na instagram vs "W lodówce są wczorajsze kotlety"
☑ Są wierne, eleganckie i trzymają klasę w towarzystwie vs Po dwóch drinach całują się z byle kim w jakiejś spelunie
☑ Używają niewiele makijażu gdyż są naturalnie piękne vs Szpachlują sobie twarz 3 godziny zanim gdziekolwiek się pokażą
☑ Mają piękne naturalne włosy vs Przepłukane chemikaliami drętwe siano z odrostami
☑ Zadbane ich pot nie śmierdzi p0lka śmierdzi zaraz kilka godzin po umyciu a w pępkach pojawia się nowa pajęczyna
☑ Podział obowiązków pracuje na siebie vs tyraj beciaku cały dzień na księżniczkę kto wie co ona tam robi podczas twojej nieobecności może flak88 jest pucowany
☑ Bardziej chętne na kontakt na tinderze wiem bo robiłem eksperyment z moją twarzą plus niektóre
piszą pierwsze vs 195cm wzrostu albo nie pisz i nie piszę pierwsza
Kto jest waszym zdaniem bardziej atrakcyjny? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Sama prawda same fakty a to tylko wierzchołek góry p0lkowej nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym

#polki #azjatki #rozowepaski #przegryw #blackpill #zwiazki #perfumy
sebe - Azjatki vs Polki

☑ Do 50 niemalże się nie starzeją vs po 30stce już widać d...

źródło: comment_1626201776cRdnOxGBtEO0c4GRw9jS1s.gif

Pobierz

p0lki czy azjatki

  • Azjatki 73.0% (227)
  • p0lki 10.0% (31)
  • Sprawdzam 17.0% (53)

Oddanych głosów: 311

  • 10
Na wszystko da się zaradzić, tylko potrzeba samodyscypliny i trochę fajnych genów.

Pierwsze dwa punkty to kwestia tego co dziedziczymy oraz na ile od siebie dbamy od okresu dojrzewania.

Gotowanie nie jest moim ulubionym zajęciem (wolę sprzątać XD), ale to czynność, jaką powinien posiadać każdy dorosły człowiek niezależnie od płci. Jem głównie wegetariańsko i dbam o zrównoważone posiłki, więc bądź co bądź gotować muszę niezależnie czy lubię czy mi się chce. Nie