Wpis z mikrobloga

@shazzy: ja mam 33 lat i jestem Harrym Potterem, może jest tutaj ktoś starszy ode mnie... gdyby logował się tutaj mój brachol to on miałby palmę pierwszeństwa, ma 41 lat i jest absolutnym wyczynowcem przegrywu.
@KasandrycznyMuminek: @SamotnyFapino: ciężko mi jest w to uwierzyć, że dobiję do waszego wieku. Czuję się mega zmarazmowany, brak mi pomysłu na życie i przez 7 lat od zakończenia studiów nic nie pokazałem. Boże Wy chociaż pewnie nie mieszkacie w małych miasteczkach jak ja, ale ja strasznie przeżywam egzystencję w ten dziurze.
@czitauri: Mi minęło z 3-4 lata temu pogodziłem się z tym. Jednak czasem wraca i dostaje potężnego moralnego strzała w mordę, przez tydzień czy dwa chce zmieniać się chce wygrywać a potem znowu wracam do swojego #!$%@? świata. Od stycznia wchodzę również w #neet czyli najwyższy stan przegrywa #fapinonettino
@SamotnyFapino: no to ja juz jestem w tym stanie od jakiegos czasu. Stary neet ze mnie moznaby rzecz choc teoretycznie jestem pracujacy, bo jako rachmistrza wykreslili mnie , z pupu i chyba nawet nie mam ubezpieczenia